BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

Sjeverna Irska - BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

Službena lica za 21. kolo

 

NK GOŠK - NK VITEZ

Datum

03.03.2018

TV prenos

 

Sudija

Gigović Miloš - Gradiška

Termin

14.30

A 1

Radaković Igor - Prijedor

Mjesto

Gabela

A 2

Demir Mirza - Kakanj

Delegat

Ćupina Samir - Sarajevo

4

Paradžik Goran - Ljubuški

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ČELIK - FK MLADOST

Datum

03.03.2018

TV prenos

BHT1                                

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

14.30

A 1

Đozić Enes - Sarajevo

Mjesto

Zenica

A 2

Novalić Arnel - Doboj Istok

Delegat

Omanović Ramiz - Bihać

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Stanić Milan - Ugljevik

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

03.03.2018

TV prenos

MOJA TV                                

Sudija

Mujić Elvis - Banovići

Termin

14.30

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Zrinjski

A 2

Udovičić Sreten - Prijedor

Delegat

Skoko Goran - Ljubuški

4

Bjelica Vladimir - Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

Grbić Zoran - Prijedor

Bezbjednost

Damjanović Novak - Banja Luka

6

Soknić Zoran - Ist.Sarajevo

FK SLOBODA - FK BORAC

Datum

03.03.2018

TV prenos

Peljto Irfan - Sarajevo

Sudija

Tešanović Stefan - Ist.Sarajevo

Termin

14.30

A 1

Baković Haris - Sarajevo

Mjesto

Tuzla

A 2

Živković Ilija - Orašje

Delegat

Marić Radika - Bijeljina

4

 

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko - Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK KRUPA - FK SARAJEVO

Datum

03.03.2018

TV prenos

MOJA TV                                

Sudija

Čuić Tomislav - Tomislavgrad

Termin

14.30

A 1

Macić Amer - Mostar

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Musa Jure - Čitluk

Delegat

Brkić Miloš - Gradiška

4

Musa Mateo - Čitluk

Posmatrač suđenja

Čejvanović Izet - Tuzla

5

 

Bezbjednost

Puhalac Brane - Rogatica

6

 

FK RADNIK - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

03.03.2018

TV prenos

 

Sudija

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Termin

14.30

A 1

Čaušević Moamer - Sarajevo

Mjesto

Bijeljina

A 2

Kadić Amir - Sarajevo

Delegat

Buza Esnaf - Kakanj

4

Zukić Edis - Tuzla

Posmatrač suđenja

Lizde Alija - Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Šantić Dalibor s.r.