BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

Sjeverna Irska - BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2017/18

Službena lica za 22. kolo

 

NK VITEZ - FK RADNIK

Datum

07.03.2018

TV prenos

 

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

15.00

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

Vitez

A 2

Maksimović Bojan - Modriča

Delegat

Tripunović Ljubiša - Doboj

4

Zukić Edis - Tuzla

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK KRUPA

Datum

07.03.2018

TV prenos

 

Sudija

Sivac Ermin - Zenica

Termin

15.00

A 1

Dujak Goran - Odžak

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Prošić Elvis - Cazin

Delegat

Idrizović Haris – Konjic

4

Ćuić Tomislav - Tomislavgrad

Posmatrač suđenja

Čule Dragan - Čitluk

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK SLOBODA

Datum

07.03.2018

TV prenos

MOJA TV                                

Sudija

Petrović Dragan - Banja Luka

Termin

15.00

A 1

Radaković Igor - Prijedor

Mjesto

Sarajevo

A 2

Keranović Dragan - Prijedor

Delegat

Janković Milan - Trebinje

4

Musa Mateo - Čitluk

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK BORAC - HŠK ZRINJSKI

Datum

07.03.2018

TV prenos

BHT1                                

Sudija

Bjelica Vladimir - Ist.Sarajevo

Termin

15.00

A 1

Demir Mirza - Kakanj

Mjesto

Banja Luka

A 2

Čaušević Moamer - Sarajevo

Delegat

Grganović Franjo - Novi Travnik

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kulović Sead - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

Damjanović Novak - Banja Luka

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - NK ČELIK

Datum

07.03.2018

TV prenos

MOJA TV                                

Sudija

Grbić Zoran - Prijedor

Termin

15.00

A 1

Lazić Damir - Brčko

Mjesto

Sarajevo

A 2

Vićić Čedomir - Bijeljina

Delegat

Sinanović Fahrudin - Kalesija

4

Paradžik Goran - Ljubuški

Posmatrač suđenja

Ristić Aleksandar - Modriča

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - NK GOŠK

Datum

07.03.2018

TV prenos

 

Sudija

Živković Ilija - Orašje

Termin

15.00

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Kakanj

A 2

Bačić Fikret - Lukavac

Delegat

Glavaš Vladimir - Drinovci

4

Gigović Miloš - Gradiška

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Šantić Dalibor s.r.