HFC Zrinjski pobjednik Kupa BiH u futsalu!

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 2. kolo

                                          NK ČELIK - FK ŽELJEZNIČAR    

Datum

29.07.2018.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

20:30

A 1

Vićić Čedomir - Ugljevik

Mjesto

Zenica

A 2

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Delegat

Ristović Davor – Ist.Sarajevo

4

Paradžik Goran - Ljubuški

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                             HŠK ZRINJSKI - NK GOŠK          

Datum

29.07.2018.

TV prenos

                                    

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

Termin

20:00

A 1

Đozić Enes - Sarajevo

Mjesto

Mostar

A 2

Kadić Amir - Sarajevo

Delegat

Grganović Franjo - Travnik

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                        FK ZVIJEZDA 09 - FK SLOBODA 

Datum

28.07.2018.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Sivac Ermin - Zenica

Termin

17:30

A 1

Demir Mirza - Kakanj

Mjesto

Ugljevik

A 2

Huskić Almir - Bugojno

Delegat

Buza Esnaf - Kakanj

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

Hajlovac Adis - Visoko

6

 

         FK SARAJEVO - FK MLADOST 

Datum

29.07.2018.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Gigović Miloš - Gradiška

Termin

18:30

A 1

Perić Marko - Mostar

Mjesto

Sarajevo

A 2

Musa Jure - Čitluk

Delegat

Milošević Mirko - Zvornik

4

Bilbija Luka - Prijedor

Posmatrač suđenja

Čavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                          FK TUZLA CITY - FK RADNIK              

Datum

28.07.2018.

TV prenos

                                            BHT1

Sudija

Peljto Irfan - Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

Tuzla

A 2

Macić Amer - Mostar

Delegat

Ćupina Samir - Sarajevo

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                      FK KRUPA -  NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

28.07.2018.

TV prenos

                                      

Sudija

Mujić Elvis - Banovići

Termin

17:30

A 1

Kačavenda Radislav - Gradiška

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Dujak Goran - Odžak

Delegat

Sinanović Fahrudin - Kalesija

4

Grbić Zoran - Prijedor

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

Domaćin Rezultat
Gost
20.04.2019. 16:30
FK SLOBODA TUZLA 2 : 1 FK SARAJEVO
20.04.2019. 17:00
NK ČELIK 1 : 1 FK TUZLA CITY
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0 HŠK ZRINJSKI
FK RADNIK 1 : 1 FK ZVIJEZDA-09
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 1 NK GOŠK
20.04.2019. 20:00
FK ŽELJEZNIČAR 3 : 0 FK KRUPA NA VRBASU
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 27 17 6 4 57
2 HŠK ZRINJSKI 27 16 5 6 53
3 NK ŠIROKI BRIJEG 27 10 13 4 43
4 FK ŽELJEZNIČAR 27 11 6 10 39
5 FK SLOBODA TUZLA 27 10 7 10 37
6 FK RADNIK 27 8 12 7 36
7 NK ČELIK 27 9 9 9 36
8 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 27 9 6 12 33
9 FK TUZLA CITY 27 7 9 11 30
10 FK ZVIJEZDA-09 27 6 10 11 28
11 NK GOŠK 27 5 8 14 23
12 FK KRUPA NA VRBASU 27 4 9 14 21
Domaćin Rezultat Gost
24.04.2019. 17:00
FK ZVIJEZDA-09 --:-- NK ČELIK
HŠK ZRINJSKI --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK SARAJEVO --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
NK GOŠK --:-- FK RADNIK
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK TUZLA CITY
24.04.2019. 20:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ŠIROKI BRIJEG

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Tušanj" Tuzla, subota, 20. 4. 2019. 16:30h
  • Stadion "Pecara" Široki Brijeg, subota 20. 4. 2019. 17:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba