Danas je odigran drugi krug kvalifikacionih susreta za odlazak na EP igrača do 17.godina.Reprezentacija BiH je izgubila od vršnjaka iz Srbije sa 2:0.
Utakmica Engleska-Azerbejdžan završena je pobjedom Engleza rezultatom 1:0.
Naredni mečevi su na programu 28.03.07. u 14:00 h, a sastaju se:
Srbija-Engleska, “Koševo”
Azerbejdžan-BiH, “Grbavica”





FK BORAC
HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO
FK VELEŽ
NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK
FK SLOGA DOBOJ
HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR



