U dvorani „Fra Martin Nedić“ u Orašju juče održan turnir u futsalu za igračice do 15 godina starosti.
Prvo mjesto osvojila je ekipa Radnik Bumeranga koja je u finalu sa 2:1 pobijedila Spartak iz Banjaluke.
U susretu za treće mjesto Posavina iz Domaljevca je sa 4:1 pobijedila Slogu Gornji Vakuf/Uskoplje.
Una Rankić iz pobjedničke ekipe je sa 12 golova bila najbolji strijelac turnira, dok je njena saigračica Dragana Dimitrić najbolja igračica. Za najbolju golmanicu proglašena je Aleksandra Panić iz Spartaka.
Na turniru su učestvovali još Sloboda, Krivaja, SFK 2000 Sarajevo, Željezničar 2011 i Sloga iz Prijedora.



FK BORAC
HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO
FK VELEŽ
NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK
FK SLOGA DOBOJ
HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR

