Nakon što su danas odigrali još dvije prijateljske utakmice sa vršnjacima iz Makedonije naše selekcije „U-17“ i „U-19“ se vraćaju kući. U jutros odigranim susretima nije bilo pobjednika. Igrači Makedonije i BiH do sedamnaest godina igrali su neriješeno 2:2, dok su juniori svoj meč završili bez golova.(0:0)
Selektori su zadovoljni prikazanom igrom i borbenošću naših igrača kao i gostoprimstvom na koje su naišli u Skoplju.
Ženske selekcije „U-17“ i „U-19“
Od 25. -28. avgusta 2011. u Vogošći će se održati kamp za djevojčice na kojem će se okupiti oko 60 najboljih kadetkinja i juniorki iz BiH.
'U-19' and 'U-17' teams





FK BORAC
HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO
FK VELEŽ
NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK
FK SLOGA DOBOJ
HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR



