KUP BIH - 1/8 FINALA

KUP BIH - 1/8 FINALA

Službena lica

 

1 FK ŽELJEZNIČAR - FK MLADOST Sarajevo, 25.10.2017. 18:00
Sudija Petrović Dragan Banja Luka
DELEGAT A-1 Kačavenda Radislav Gradiška
Grganović Franjo - Novi Travnik A-2 Keranović Dragan Prijedor
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Bilbija Luka Prijedor
Blažević Antonio - Višići 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
2 NK ŠIROKI BRIJEG - NK VITEZ Široki Brijeg, 25.10.2017. 18:00
Sudija Spahalić Samir Mostar
DELEGAT A-1 Baković Haris Sarajevo
Mandić Mile - Koz.Dubica A-2 Đozić Enes Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Ćuić Tomislav Tomislav Grad
Liščinski Vlado - Prijedor 5    
  6    
   
3 NK SVATOVAC - FK SLOGA (S.H.) Svatovac, 25.10.2017. 15:00
Sudija Sivac Ermin  Zenica
DELEGAT A-1 Demir Mirza Kakanj
Šarić Damir - Tuzla A-2 Vićić Čedomir Bijeljina
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Topalović Elvedin Tuzla
Stanić Milan - Ugljevik 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
4 FK LEOTAR - FK ZVIJEZDA 09 Trebinje, 01.11.2017. 15:00
Sudija Obradović Darko Stolac
DELEGAT A-1 Macić Amer Mostar
Čovčić Ferid - Goražde A-2 Musa Jure Čitluk
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Pavlović Marin Ljubuški
Lizde Alija - Mostar 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
5 NK BRATSTVO - FK SLOBODA Gračanica, 25.10.2017. 15:00
Sudija Gigović Miloš Gradiška
DELEGAT A-1 Udovičić Sreten Prijedor
Itrić Mato - Orašje A-2 Kadić Amir Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Mujić Elvis Banovići
Kulović Sead - Sarajevo 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
6 FK BORAC - FK KRUPA Banja Luka, 25.10.2017. 18:30
Sudija Kaljanac Haris Sarajevo
DELEGAT A-1 Milić Dženan Sarajevo
Ćejić Goran - Banja Luka A-2 Čaušević Moamer Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Živković Ilija Orašje
Ribić Emir - Bugojno 5 Grbić Zoran Prijedor
BEZBJEDNOST 6 Soknić Zoran  Ist.Sarajevo
   
7 FK RUDAR PRIJEDOR - NK ČELIK Prijedor, 25.10.2017. 15:00
Sudija Paradžik Goran Ljubuški
DELEGAT A-1 Novalić Arnel Doboj Istok
Omanović Ramiz - Bihać A-2 Bačić Fikret Lukavac
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Kazlagić Mirza Cazin
Marić Dragan - Srbac 5    
BEZBJEDNOST 6    
     
8 FK OLIMPIK - NK GOŠK Sarajevo, 25.10.2017. 15:00
Sudija Bjelica Vladimir I.Sarajevo
DELEGAT A-1 Tešanović Stefan I.Sarajevo
Ristović Davor - I.Sarajevo A-2 Maksimović Bojan Modriča
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Došlo Slađan I.Sarajevo
Čavar Danko - Široki Brijeg 5    
BEZBJEDNOST 6    
   

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Šantić Dalibor s.r.