Administracija za licenciranje NS/FS BiH će 03.02.2011. godine u hotelu „Park“ u Vogošći održati seminar za klubove Premijer lige o procesu licenciranja klubova za sezonu 2011/2012.
Seminar počinje u 10:30 sati, a predviđeno je da se govori o sportskim, administrativnim, zakonskim i infrastrukturnim kriterijima.
Poziv za učešće je upućen svim klubovima Premijer lige, a obavezno je prisustvo za direktore ili sekretare klubova, šefove programa za razvoj omladinskog nogometa/fudbala i oficire za bezbjednost.
NFSBIH activities





FK BORAC
HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO
FK VELEŽ
NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK
FK SLOGA DOBOJ
HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR



