Selektor je između ostalog rekao:
„S obzirom na sve stvari koje su se dešavale u ovom baražu bilo je jako teško, što zbog korona virusa, što zbog povreda. Jako mi je žao što se nismo plasirali u finale. Igračima nemam šta da zamjerim jer dali su sve od sebe. Imali smo šanse, ali nismo ih iskoristili. U ovakvim utakmicama treba imati i sreće, ali ona nažalost večeras nije bila na našoj strani.“
Reprezentacija BiH naredni meč igra protiv Holandije 11. oktobra u Zenici u okviru grupe 1 UEFA A Lige nacija.






