Vezista našeg „A“ tima sa nestrpljenjem očekuje naredne utakmice:
„Skoncentrisani smo na utakmicu sa Armenijom jer nam je važno da dobro krenemo u kvalifikacije. Prva utakmica je uvijek važna radi samopouzdanja. Mi ćemo nastojati da startujemo sa šest bodova. Pokazali smo puno u Ligi nacija, igramo dobro i jedva čekamo početak kvalifikacija.“
Pjanić vjeruje da bh. selekcija može ostvariti plasman na EP:
„Uvijek je zadovoljstvo igrati za reprezentaciju. BiH nikad nije bila na Evropskom prvenstvu i to je velika želja i nas igrača, kao i navijača. Potrudićemo se maksimalno da dođemo do tog cilja. Vjerujem da ova ekipa ima kvalitet za jedno od prva dva mjesta u grupi koje direktno vodi na EURO.“
Popularni Mire očekuje veliku podršku sa tribina:
„Podrška navijača nikada nije izostala. Bodrili su nas u Ligi nacija i imali smo fantastičnu podršku u tim utakmicama. Vjerujem da će i u predstojećim mečevima u Sarajevu i Zenici naši navijači napraviti odličnu atmosferu.“





