Prije polaska selektor Robert Prosinečki je izjavio:
„Gledali smo prvo poluvrijeme utakmice Armenija-Italija i naš naredni protivnik je igrao odlično, ali na kraju je ipak izgubio. I mi smo u Sarajevu sa njima imali dosta problema. Imaju odličnu tranziciju, odlične polu-kontru i kontru i sigurno da se radi o dobroj reprezentaciji. Mi idemo tamo na pobjedu jer više nemamo pravo na kiks.“
Prosinečki je prokomentarisao i zdravstveni bilten:
„Elvis Sarić ipak otpada zbog povrede, a za Tonija Šunjića ćemo vidjeti. On ima problema sa zadnjom ložom. S druge strane Ermin Bičakčić se oporavio što je jako bitno.“
Zmajevi će danas u Yerevanu u 19:00 po lokalnom vremenu (17:00 CET) odraditi trening.





