Prvo mjesto za Lokomotivu na turniru u Brčkom

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 31. kolo

 

FK SLOBODA - FK KRUPA

Datum

11.05.2019.

TV prenos

                                    

Sudija

Jelić Frano - Široki Brijeg

Termin

17:00

A 1

Dujak Goran - Odžak

Mjesto

Tuzla,

A 2

Musa Jure - Čitluk

Delegat

Ćupina Samir - Sarajevo

4

Paradžik Goran - Ljubuški

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

11.05.2019.

TV prenos

                                           BHT1

Sudija

Musić Admir - Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Beljo Davor - Sarajevo

Mjesto

Doboj Kakanj,

A 2

Huskić Almir - Bugojno

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Sarajkić Semir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

11.05.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Petrović Dragan - Banja Luka

Termin

17:00

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

Bijeljina,

A 2

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Delegat

Glavaš Vladimir - Dinovci

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko - Široki Brijeg

5

Mujić Elvis - Banovići

Bezbjednost

Puhalac Brane - Rogatica

6

Sivac Ermin - Zenica

NK ČELIK - HŠK ZRINJSKI

Datum

11.05.2019.

TV prenos

 

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Lazić Damir - Brčko

Mjesto

Zenica,

A 2

Kadić Amir - Sarajevo

Delegat

Idrizović Haris - Konjic

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

Džindo Adnan - Sarajevo

6

 

FK TUZLA CITY - FK SARAJEVO

Datum

11.05.2019.

TV prenos

                                       MOJA TV

Sudija

Grbić Zoran - Prijedor

Termin

17:00

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Banovići

A 2

Macić Amer - Mostar

Delegat

Borić Radenko - Milići

4

Bjelica Vladimir - Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed - Maglaj

5

 

Bezbjednost

Osmanović Adi - Sarajevo

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - NK GOŠK

Datum

11.05.2019.

TV prenos

 

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Demir Mirza - Kakanj

Mjesto

Ugljevik,

A 2

Radaković Igor - Prijedor

Delegat

Šarić Damir - Tuzla

4

Bojo Danijel - Kiseljak

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
22.02.2020. 14:30
FK RADNIK 0 : 0 FK ŽELJEZNIČAR
FK VELEŽ 2 : 0 FK ZVIJEZDA-09
22.02.2020. 17:30
FK SARAJEVO 6 : 2 FK TUZLA CITY
23.02.2020. 14:30
FK SLOBODA TUZLA 0 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
NK ČELIK 0 : 2 HŠK ZRINJSKI
23.02.2020. 17:30
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 2 FK BORAC
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 20 11 6 3 39
2 FK ŽELJEZNIČAR 20 10 6 4 36
3 FK BORAC 20 10 6 4 36
4 HŠK ZRINJSKI 20 10 4 6 34
5 FK TUZLA CITY 20 10 4 6 34
6 FK RADNIK 20 9 3 8 30
7 NK ŠIROKI BRIJEG 20 7 7 6 28
8 FK VELEŽ 20 8 4 8 28
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 20 4 6 10 18
10 FK SLOBODA TUZLA 20 3 9 8 18
11 NK ČELIK (-3) 20 5 4 11 16
12 FK ZVIJEZDA-09 20 1 5 14 8
Domaćin Rezultat Gost
01.03.2020. 14:30
NK ČELIK --:-- FK RADNIK
28.02.2020. 14:30
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
29.02.2020. 14:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK ŽELJEZNIČAR
29.02.2020. 16:30
FK BORAC --:-- FK SARAJEVO
29.02.2020. 17:30
HŠK ZRINJSKI --:-- FK SLOBODA TUZLA

genius sports logo

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Gradski stadion Bijeljina, subota 22. 02. 2020. 14:30h
  • Stadion "Pecara" Široki Brijeg, nedjelja 23. 02. 2020. 17:30h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba