Rezultati četvrtfinala Kupa

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 3. kolo

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK RADNIK

Datum

04.08.2019.

TV prenos

                                                 BHT1

Sudija

Sivac Ermin - Zenica

Termin

20:30

A 1

Kadić Amir - Sarajevo

Mjesto

Široki Brijeg,

A 2

Milić Dženan - Sarajevo

Delegat

Gvozden Haris - Sarajevo

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK SLOBODA

Datum

03.08.2019.

TV prenos

                                            MOJA TV    

Sudija

Grbić Zoran - Prijedor

Termin

20:30

A 1

Musa Jure - Čitluk

Mjesto

Sarajevo,

A 2

Demir Mirza - Kakanj

Delegat

Brkić Miloš - Laktaši

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK VELEŽ - NK ČELIK

Datum

03.08.2019.

TV prenos

                                              MOJA TV                

Sudija

Musić Admir - Sarajevo

Termin

17:30

A 1

Čaušević Muamer - Sarajevo

Mjesto

Mostar,

A 2

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Delegat

Skoko Goran - Ljubuški

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - HŠK ZRINJSKI

Datum

04.08.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV    

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

20:00

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

Sarajevo,

A 2

Lazić Damir - Brčko

Delegat

Šarić Damir - Tuzla

4

Mujić Elvis - Banovići

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav - Trebinje

5

Bilbija Luka - Prijedor

Bezbjednost

Osmanović Adi - Sarajevo

6

Paradžik Goran - Ljubuški

FK ZVIJEZDA 09 - FK MLADOST

Datum

03.08.2019.

TV prenos

 

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

Termin

17:30

A 1

Novalić Arnel – Doboj Istok

Mjesto

Ugljevik,

A 2

Tešanović Stefan - Istočno Sarajevo

Delegat

Sinanović Fahrudin - Kalesija

4

Jelić Frano - Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK TUZLA CITY - FK BORAC

Datum

03.08.2019.

TV prenos

                                     ARENA SPORT

Sudija

Peljto Irfan - Sarajevo

Termin

20:00

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Tuzla,

A 2

Beljo Davor - Mostar

Delegat

Marić Radika - Bijeljina

4

Šehović Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba