Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

KUP BIH 1/16 Finala

Sezona 2020/21.

 

NK TRAVNIK – FK BORAC

 

 

Delegat: Ćosić Mario

Posm. suđ.: Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo

Travnik

 

30. 09. 2020.     16:00

 

Sudija: Musić Admir - Sarajevo

A 1:   Kadić Amir - Sarajevo

A 2:     Zahiragić Emir - Sarajevo

IV:     Ćatibović Deni – Sarajevo

FK RUDAR PRIJEDOR – FK OLIMPIK

 

 

Delegat: Hadžić Amir

Posm. suđ.:Zrilić Robert – Banja Luka

Prijedor

 

30. 09. 2020.     16:00

 

Sudija: Njegomirović Aleksandar - Prnjavor

A 1:   Žugić Nebojša – Banja Luka

A 2:    Smiljanić Aleksandar - Laktaši

IV:      Gigović Miloš – Gradiška

FK GORAŽDE - FK SLOBODA

 

 

Delegat: Pilav Berin

Posm. suđ.:Halilagić Ermin - Sarajevo

Goražde

 

30. 09. 2020.     16:00

 

Sudija: Sivac Ermin - Zenica

A 1:   Čaušević Moamer - Sarajevo

A 2:    Redžović Edin - Sarajevo

IV:      Hadžović Ermin – Sarajevo

FK RADNIČKI – FK SARAJEVO

 

 

Delegat: Hodžić Eldin

Posm. suđ.:Stankić Predrag - Bijeljina

Lukavac

 

O D G O Đ E N O

Sudija: Topalović Sabrija - Zenica

A 1:   Delić Emir - Zenica

A 2:    Musa Jure - Čitluk

IV:      Musa Mateo – Zenica

FK SLOBODA – FK TUZLA CITY

 

 

Delegat: Omanović Ramiz

Posm. suđ.:Budimlić Asmir - Bihać

Novi Grad

 

30. 09. 2020.     16:00

 

Sudija: Jelić Mario – Banja Luka

A 1:   Kačavenda Radislav - Gradiška

A 2:    Ivančević Siniša – Banja Luka

IV:      Ajder Vanja – Banja Luka

FK BUDUĆNOST – FK ŽELJEZNIČAR

 

 

Delegat: Grganović Franjo

Posm. suđ.:Osmić Muhamed - Maglaj

Banovići

 

30. 09. 2020.     16:00

 

Sudija: Bilbija Luka - Prijedor

A 1:   Maksimović Bojan - Modriča

A 2:    Dujak Goran - Odžak

IV:      Perić Danijel – Bijeljina

FK TEKSTILAC – HŠK ZRINJSKI

 

 

Delegat: Grbić Željko

Posm. suđ.:Zovkić Slavko - Orašje

Derventa

 

30. 09. 2020.     16:00

 

Sudija: Marić Dražen - Bijeljina

A 1:   Lazić Damir - Brčko

A 2:    Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

IV:      Vuković Vojislav – Brčko

FK DIZDARUŠA – FK VELEŽ

 

 

Delegat: Sinanović Fahrudin

Posm. suđ.: Lacić Niko

Brčko

 

30. 09. 2020.     16:00

 

Sudija: Topuzović Elvedin - Tuzla

A 1:   Trgovčević Elmir - Tuzla

A 2:    Mulasmajić Tarik - Tešanj

IV:      Mirić Mladen – Bijeljina

FK SLAVIJA – FK MLADOST

 

 

Delegat: Čovčić Ferid

Posm. suđ.:Kulović Sead - Sarajevo

Istočno Sarajevo

 

30. 09. 2020.     16:00

 

Sudija: Džemidžić Ernis - Goražde

A 1:   Aleta Senad - Goražde

A 2:    Čehaja Mirza - Goražde

IV:      Spahalić Emir – Mostar

NK GOŠK – NK ŠIROKI BRIJEG

 

 

Delegat: Janković Milan

Posm. suđ.:Marić Željko - Doboj

Gabela

 

30. 09. 2020.     16:00

 

Sudija: Bojo Danijel - Kiseljak

A 1:   Čolić Josip - Kupres

A 2:    Huskić Almir - Bugojno

IV:      Kovačević Stipe – Tomislavgrad

NK ZVIJEZDA – FK RADNIK

 

 

Delegat: Glavaš Vladimir

Posm. suđ.:Vasiljević Dragan - Doboj

Gradačac

 

30. 09. 2020.     16:00

 

Sudija: Grbić Zoran - Prijedor

A 1:   Udovičić Sreten - Prijedor

A 2:    Radaković Igor - Prijedor

IV:      Drinić Velimir – Modriča

FK LEOTAR – FK KRUPA

 

 

Delegat: Đajić Dragomir

Posm. suđ.:Turudić Hrvoje - Čitluk

Trebinje

 

13. 10. 2020.     16:00

 

Sudija: Bandić Antoni - Grude

A 1:   Đozić Enes - Sarajevo

A 2:    Zelenika Marko - Mostar

IV:      Deljković Benjamin – Sarajevo

FK ZVIJEZDA 09 – FK MODRIČA ALFA

 

 

Delegat: Ristović Davor

Posm. suđ.:Bureković Muamer - Zenica

Ugljevik

 

30. 09. 2020.     16:00

 

Sudija: Sarajkić Semir - Sarajevo

A 1:   Novalić Arnel – Doboj Istok

A 2:    Ibrahimović Adnan - Brčko

IV:      Nurić Suad – Gradačac

FK KLIS – FK UNIS

 

 

Delegat: Skoko Goran

Posm. suđ.:Sučić Anto – Nova Bila

Buturović Polje

 

30. 09. 2020.   16:00

 

Sudija: Delić Jure - Mostar

A 1:   Vukašinović Davor – Iost.Sarajevo

A 2:    Ćosić Marijan - Grude

IV:      Pejić Mario – Grude

FK VELEŽ – FK IGMAN

 

 

Delegat: Bodiroga Velibor

Posm. suđ.:Kaplan Semir - Stolac

Nevesinje

 

30. 09. 2020.     16:00

 

Sudija: Martinović Josip - Čitluk

A 1:   Bubalo Silvio - Mostar

A 2:    Arfadžan Adnan - Mostar

IV:      Stojić Dragan – Mostar

NK FORTUNA – FK RUDAR

 

 

Delegat: Buza Esnaf

Posm. suđ.:Alispahić Adnan - Zenica

Zenica

 

30. 09. 2020.     16:00

 

Sudija: Karić Azem - Zenica

A 1:   Gluho Alen - Sarajevo

A 2:    Ljuca Haris - Sarajevo

IV:      Poprženović Haris - Travnik

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
24.10.2020. 14:30
FK OLIMPIK 3 : 0 HŠK ZRINJSKI
FK TUZLA CITY 1 : 1 NK ŠIROKI BRIJEG
24.10.2020. 17:00
FK VELEŽ 1 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
25.10.2020. 14:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 2 FK BORAC
25.10.2020. 17:00
FK SARAJEVO 3 : 0 FK KRUPA NA VRBASU
25.10.2020. 19:05
FK RADNIK 1 : 1 FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 11 9 2 0 29
2 FK ŽELJEZNIČAR 11 8 1 2 25
3 FK BORAC 12 8 0 4 24
4 FK VELEŽ 12 5 4 3 19
5 NK ŠIROKI BRIJEG 11 5 3 3 18
6 FK TUZLA CITY 12 5 2 5 17
7 HŠK ZRINJSKI 11 5 1 5 16
8 FK SLOBODA TUZLA 12 4 2 6 14
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 12 4 1 7 13
10 FK RADNIK 12 2 5 5 11
11 FK KRUPA NA VRBASU 12 2 1 9 7
12 FK OLIMPIK 12 2 0 10 6
Domaćin Rezultat Gost
01.11.2020. 14:00
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK BORAC
30.10.2020. 17:00
FK SARAJEVO --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
31.10.2020. 14:00
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK TUZLA CITY
31.10.2020. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK OLIMPIK
HŠK ZRINJSKI --:-- FK VELEŽ
31.10.2020. 19:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK RADNIK

genius sports logo

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Rođeni" Mostar, subota 24. 10. 2020. 17:00h
  • Gradski stadion Bijeljina, nedjelja 25. 10. 2020. 19:05h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba