Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

KUP BIH 1/16 finala

Službena lica za utakmice 1/16 finala Kupa Bosne i Hercegovine.

 HNK ČAPLJINA   –    FK RADNIK

 

 

Delegat: Janković Milan - Trebinje

Posm. suđ.: Ćavar Danko – Široki Brijeg

Čapljina

 

29. 09. 2021.     16:00

 

Sudija: Pejić Mario - Grude

A 1:   Čolić Josip - Kupres

A 2:     Perić Marko - Mostar

IV:     Jelić Frano – Široki Brijeg

FK KLIS     –   FK IGMAN

 

 

Delegat: Buhić Renato - Mostar

Posm. suđ.: Paradžik Goran - Ljubuški

Buturović Polje

 

29. 09. 2021.     16:00

 

Sudija: Ćatibović Deni - Sarajevo

A 1:     Gljević Sanel - Mostar

A 2:     Zahiragić Emir - Sarajevo

IV:         Karić Azem – Zenica

FK KRUPA     –     NK ZVIJEZDA

 

Delegat: Đuran Mario - Modriča

Posm. suđ.: Vukasović Radislav

Krupa na Vrbasu

06. 10. 2021.     15:00

 

Sudija: Marić Dražen - Bijeljina

A 1:     Keranović Dragan - Prijedor

A 2:     Lazić Dejan – Doboj

IV:         Gigović Miloš – Gradiška

FK RUDAR     –     FK ŽELJEZNIČAR

 

 

Delegat: Memišević Jasmin - Breza

Posm. suđ.: Drašković Dalibor – Ist.Sarajevo

Han Bila

 

29. 09. 2021.     16:00

 

Sudija: Sivac Ermin - Zenica

A 1:   Vukašinović Davor – Istočno Sarajevo

A 2:     Tešanović Stefan – Istočno Sarajevo

IV:         Ibrahimkadić Ismet – Tešanj

FK LJUBIĆ     –   NK GOŠK

 

 

Delegat: Klišanin Frano - Livno

Posm. suđ.: Kundo Salem - Goražde

Prnjavor

 

29. 09. 2021.     16:00

 

Sudija: Ljaić Nihad - Sarajevo

A 1:     Trklja Edis - Sarajevo

A 2:     Gluho Alen - Sarajevo

IV:         Ajder Vanja – Banja Luka

FK GORAŽDE   –     FK SLOBODA

 

 

Delegat: Đajić Dragomir – Ist. Sarajevo

Posm. suđ.: Lizde Alija - Mostar

Goražde

 

29. 09. 2021.     16:00

 

Sudija: Deljković Benjamin - Sarajevo

A 1:     Čaušević Moamer - Sarajevo

A 2:     Đozić Enes - Sarajevo

IV:     Šehović Admir – Sarajevo

FK ALFA MODRIČA   –     FK SARAJEVO

 

 

Delegat: Mikanović Goran - Prijedor

Posm. suđ.: Kunić Ratko – Banja Luka

Modriča

 

29. 09. 2021.     16:00

 

Sudija: Grbić Zoran - Prijedor

A 1:     Čejvanović Mirza - Tuzla

A 2:     Novalić Arnel – Doboj Istok

IV:         Kovčić Juraj - Prud

NK SVATOVAC   –     HŠK ZRINJSKI

 

 

Delegat: Ćupina Samir - Sarajevo

Posm. suđ.: Lacić Niko - Brčko

Poljice

 

29. 09. 2021.     16:00

 

Sudija: Kovačević Stipe - Tomislavgrad

A 1:     Dujak Goran - Odžak

A 2:     Mulasmajić Tarik - Tešanj

IV:         Orkić Ilija – Orašje

FK SLOBODA   –     FK LEOTAR

 

 

Delegat: Hadžić Amir – Vel. Kladuša

Posm. suđ.:Širko Momir – Banja Luka

Novi Grad

 

06. 10. 2021.     15:00

 

Sudija: Kazlagić Mirza - Cazin

A 1:     Žugić Nebojša – Banja LUka

A 2:     Hušidić Amir – Velika Kladuša

IV:         Bilbija Luka – Prijedor

FK ZVIJEZDA 09     –     FK VELEŽ

 

 

Delegat: Šarić Damir - Tuzla

Posm. suđ.:Valjić Ognjen – Banja Luka

Etno selo Stanišić

 

06. 10. 2021.     15:00

 

Sudija: Drinić Velimir - Modriča

A 1:     Udovičić Sreten - Prijedor

A 2:     Maksimović Davor - Doboj

IV:         Todić Dragan – Doboj

OFK GRADINA    –     FK TUZLA CITY

 

 

Delegat: Milošević Mirko - Zvornik

Posm. suđ.: Terzić Husein - Travnik

Srebrenik

 

28. 09. 2021.     16:00

 

Sudija: Hadžović Ermin - Sarajevo

A 1:    Demir Mirza - Kakanj

A 2:     Tičić Mirza - Sarajevo

IV:         Poprženović Haris – Travnik

NK TRAVNIK       –    HŠK POSUŠJE

 

 

Delegat: Radmilović Safet - Goražde

Posm. suđ.: Kulović Sead - Sarajevo

Travnik

 

28. 09. 2021.     16:00

 

Sudija: Josip Martinović- Čapljina

A 1:     Beljo Davor - Mostar

A 2:     Macić Amer - Mostar

IV:         Mulahasanović Adis - Sarajevo

NK STUPČANICA     –   FK BORAC

 

 

Delegat: Grganović Franjo - Novi Travnik

Posm. suđ.:Halilagić Ermin - Sarajevo

Olovo

 

29. 09. 2021.     16:00

 

Sudija: Kesić Dragan - Gradiška

A 1:     Rustić Božidar - Gradiška

A 2:     Milić Dženan – Sarajevo

IV:         Peljto Irfan – Sarajevo

FK OMARSKA     –   FK RUDAR PRIJEDOR

 

 

Delegat: Sinanović Fahrudin - Kalesija

Posm. suđ.:Budimlić Asmir - Bihać

Omarska

 

29. 09. 2021.     16:00

 

Sudija: Jelić Mario – Banja Luka

A 1:     Gračanin Tomislav – Banja Luka

A 2:     Smiljanić Aleksandar - Laktaši

IV:         Petrović Dragan – Banja Luka

HNK SLOGA   –     FK ŽELJEZNIČAR ST

 

 

Delegat: Soko Željko - Čapljina

Posm. suđ.: Tepavčević Dario – Laktaši

G.Vakuf/Uskoplje

 

29. 09. 2021.    16:00

 

Sudija: Musa Mateo - Čitluk

A 1:     Musa Jure - Čitluk

A 2:     Dujmović Boris - Mostar

IV:         Ljevo Sandi – Mostar

FK SLOBODA     –     NK ŠIROKI BRIJEG

 

 

Delegat: Frljić Ljuban - Vitez

Posm. suđ.: Medić Amir - Kljuć

Mrkonjić Grad

 

29. 09. 2021.     16:00

 

Sudija: Antonio Tomić - Kiseljak

A 1:     Ibrišimbegović Senad - Travnik

A 2:     Redžović Edin - Sarajevo

IV:         Gigović Velibor - GRadiška

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
FK SLOGA DOBOJ : HŠK ZRINJSKI
05.08.2022. 17:30
FK VELEŽ 3 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
06.08.2022. 17:00
FK BORAC 1 : 0 FK IGMAN
06.08.2022. 21:00
FK SARAJEVO 1 : 0 HŠK POSUŠJE
07.08.2022. 17:00
FK TUZLA CITY 0 : 0 FK SLOBODA TUZLA
07.08.2022. 21:00
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0 FK LEOTAR
  Klub U P N I Bod
1 NK ŠIROKI BRIJEG 4 3 1 0 10
2 FK SARAJEVO 3 3 0 0 9
3 FK BORAC 4 2 1 1 7
4 FK ŽELJEZNIČAR 4 1 2 1 5
5 FK SLOGA DOBOJ 3 1 1 1 4
6 FK VELEŽ 2 1 1 0 4
7 HŠK ZRINJSKI 2 1 0 1 3
8 FK TUZLA CITY 1 0 1 0 1
9 FK SLOBODA TUZLA 2 0 1 1 1
10 HŠK POSUŠJE 3 0 1 2 1
11 FK LEOTAR 4 0 1 3 1
12 FK IGMAN 2 0 0 2 0
Domaćin Rezultat Gost
HŠK POSUŠJE --:-- FK SLOGA DOBOJ
FK IGMAN --:-- FK SARAJEVO
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK BORAC
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK TUZLA CITY
FK LEOTAR --:-- FK VELEŽ
HŠK ZRINJSKI --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
  • ASA osiguranje
  • Bavaria
  • Securitas
  • Centrotrans
  • Oaza
  • Avaz

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba