Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

KUP BIH 1/16 Finala

Službena lica za utakmice 1/16 finala Kupa Bosne i Hercegovine 2022/23.

 

NK JEDINSTVO – FK SLOGA

 

 

Delegat: Mikanović Goran - Prijedor

Posm. suđ.: Lacić Niko - Brčko

Bihać

 

19. 10. 2022.     14:00

 

Sudija: Maletić Stefan - Bijeljina

A 1:      Makarić Bojan - Bijeljina

A 2:      Rustić Božidar - Gradiška

IV:        Panić Bojan - Prijedor

FK LAKTAŠI – FK IGMAN KONJIC

 

 

Delegat: Hadžić Amir - V. Kladuša

Posm. suđ.: Grbić Zoran - Prijedor

Laktaši

 

19. 10. 2022.     14:00

 

Sudija: Pejić Mario - Grude

A 1:      Gračanin Tomislav – Banja Luka

A 2:       Ilinčić Goran - Prijedor

IV:         Tabak Drago - Tomislavgrad

NK ČELIK   – FK SARAJEVO

 

Delegat: Idrizović Haris - Konjic

Posm. suđ.: Kunić Ratko – Banja Luka

Zenica             ARENA TV

 

19. 10. 2022.    18:00

 

Sudija: Topuzović Elvedin - Tuzla

A 1:      Novalić Arnel – Doboj Istok

A 2:      Čejvanović Mirza - Tuzla

IV:         Peljto Irfan - Sarajevo

FK ZVIJEZDA 09 – HŠK ZRINJSKI

 

 

Delegat: Šarić Damir - Tuzla

Posm. suđ.: Kečo Tarik - Sarajevo

Ugljevik          ARENA TV

 

19. 10. 2022.     14:00

 

Sudija: Gedžić Darko - Brčko

A 1:      Dujak Goran - Odžak

A 2:      Maskaljević Perica - Orašje

IV:         Efendić Amin - Sarajevo

FK ALFA MODRIČA – FK TUZLA CITY

 

 

Delegat: Ćibić Dragan - Banja Luka

Posm. suđ.: Kulović Sead - Sarajevo

Modriča         ARENA TV

 

19. 10. 2022.     16:00

 

Sudija: Marić Dražen - Bijeljina

A 1:      Mulasmajić Tarik - Tešanj

A 2:      Đozić Enes - Sarajevo

IV:         Perić Danijel - Bijeljina

FK BUDUĆNOST   – FK ŽELJEZNIČAR

 

Delegat: Grganović Franjo - Novi Travnik

Posm. suđ.: Paradžik Goran - Ljubuški

Banovići

 

19. 10. 2022.     14:00

 

Sudija: Sivac Ermin - Zenica

A 1:       Demir Mirza - Kakanj

A 2:       Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

IV:         Topalović Sabrija - Zenica

FK FAMOS   –     NK ŠIROKI BRIJEG

 

 

Delegat: Ristović Davor - Istočno Sarajevo

Posm. suđ.: Drašković Dalibor – Ist.Sarajevo

Ilidža

 

19. 10. 2022.     14:00

 

Sudija: Martinović Josip - Čapljina

A 1:      Čolić Josip - Kupres

A 2:      Musa Jure - Čitluk

IV:         Spahalić Emir - Mostar

FK BATON     – FK SLOBODA TUZLA

 

 

Delegat: Đajić Dragomir - Istočno Sarajevo

Posm. suđ.: Sučić Anto – Nova Bila

Sarajevo

 

19. 10. 2022.     14:00

 

Sudija: Džemidžić Ernis - Goražde

A 1:      Fetić Mirza - Zenica

A 2:      Čehaja Mirza - Goražde

IV:         Mazić Slaviša – Vlasenica

HNK SLOGA G.Vakuf/Uskoplje – FK LEOTAR

 

 

Delegat: Dodig Blaženko - Ljubuški

Posm. suđ.: Obradović Darko - Stolac

G. Vakuf/Uskoplje

 

19. 10. 2022.     15:00

 

Sudija: Deljković Benjamin - Sarajevo

A 1:       Redžović Edin - Sarajevo

A 2:       Marčinko Antonio - Čitluk

IV:         Limov Denis - Gabela

NK TOŠK –    FK VELEŽ

 

 

Delegat: Klišanin Frano - Podhum

Posm. suđ.: Halilagić Ermin - Sarajevo

Tešanj

 

19. 10. 2022.     14:00

 

Sudija: Kazlagić Mirza - Cazin

A 1:      Čaušević Moamer - Sarajevo

A 2:      Zahiragić Emir - Sarajevo

IV:        Sarajkić Semir - Sarajevo

FK KRUPA – FK BORAC

 

 

Delegat: Stojčić Siniša - Laktaši

Posm. suđ.: Širko Momir – Banja Luka

Krupa na Vrbasu

 

18. 10. 2022.     14:00

 

Sudija: Petrović Dragan – Banja Luka

A 1:      Žugić Nebojša – Banja Luka

A 2:      Udovičić Sreten - Prijedor

IV:         Žarić Dragan – Kotor Varoš

NK KOLINA   – HŠK POSUŠJE

 

 

Delegat: Ćupina Samir - Hrasnica

Posm. suđ.: Alečković Emir - Sarajevo

Ustikolina

 

19.10. 2022.    14:00

 

Sudija: Tomić Antonio - Kreševo

A 1:      Tičić Mirza - Sarajevo

A 2:      Bilješko Boris – Novi Travnik

IV:         Baručija Ajdin - Zenica

FK RADNIK – FK TEKSTILAC

 

 

Delegat: Sinanović Fahrudin - Kalesija

Posm. suđ.: Arnautović Midhat - Tuzla

Bijeljina

 

19. 10. 2022.     14:00

 

Sudija: Domazet Marko – Ist.Sarajevo

A 1:      Vukašinović Davor - Rogatica

A 2:      Vujadin Nemanja – Ist.Sarajevo

IV:         Bjelica Miroslav - Trnovo

NK ZVIJEZDA GRADAČAC – OFK GRADINA

 

 

Delegat: Buhić Renato - Mostar

Posm. suđ.: Bandić Gojko - Grude

Gradačac

 

19. 10. 2022.     14:00

 

Sudija: Orkić Ilija - Orašje

A 1:      Grebenar Marko - LIvno

A 2:      Ćosić Marijan – Široki Brijeg

IV:         Kovčić Juraj - Orašje

FK SLOBODA NOVI GRAD - FK RUDAR PRIJEDOR

 

 

Delegat: Badić Seadin - Cazin

Posm. suđ.: Budimlić Asmir - Bihać

Novi Grad

 

19. 10. 2022.    14:00

 

Sudija: Todić Dragan - Doboj

A 1:      Maksimović Davor - Doboj

A 2       Stjepanović Dejan – Banja Luka

IV:         Jelić Mario – Banja Luka

FK RUDAR HAN BILA – FK RUDAR KAKANJ

 

 

Delegat: Skoko Goran - Ljubuški

Posm. suđ.: Pašalić Zikrija - Zenica

Han Bila

 

19. 10. 2022.     14:00

 

Sudija: Ćatibović Deni - Sarajevo

A 1:      Gluho Alen- Sarajevo

A 2:      Zukić Anis - Sarajevo

IV:         Sofić Aldin - Zenica

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
19.11.2022. 13:00
FK VELEŽ 2 : 2 FK SLOGA DOBOJ
19.11.2022. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0 FK TUZLA CITY
FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1 HŠK POSUŠJE
20.11.2022. 13:00
FK LEOTAR 2 : 0 FK SARAJEVO
FK SLOBODA TUZLA 5 : 1 FK IGMAN
20.11.2022. 15:00
HŠK ZRINJSKI 1 : 0 FK BORAC
  Klub U P N I Bod
1 HŠK ZRINJSKI 18 12 3 3 39
2 NK ŠIROKI BRIJEG 19 10 6 3 36
3 FK BORAC 19 10 3 6 33
4 FK ŽELJEZNIČAR 18 8 5 5 29
5 FK SARAJEVO 18 7 4 7 25
6 FK VELEŽ 18 5 9 4 24
7 HŠK POSUŠJE 19 6 5 8 23
8 FK TUZLA CITY 19 6 3 10 21
9 FK LEOTAR 19 6 3 10 21
10 FK SLOGA DOBOJ 19 6 3 10 21
11 FK SLOBODA TUZLA 19 4 7 8 19
12 FK IGMAN 19 4 5 10 17
Domaćin Rezultat Gost
FK SLOGA DOBOJ --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK IGMAN --:-- FK ŽELJEZNIČAR
HŠK POSUŠJE --:-- FK LEOTAR
FK SARAJEVO --:-- HŠK ZRINJSKI
FK BORAC --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
  • ASA osiguranje
  • pbs
  • Bavaria
  • Securitas
  • Centrotrans
  • Oaza
  • Avaz

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba