Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

KUP BIH 1/16 Finala

Službena lica

 

FK KRUPA - FK TUZLA CITY

 

 

Delegat: Brkić Miloš - Laktaši

Posm. suđ.: Kapor Radoslav - Trebinje

Krupa na Vrbasu

 

18. 09. 2019.     16:30

 

Sudija: Bojo Danijel - Kiseljak

A 1:     Bubalo Silvio - Mostar

A 2:     Dujmović Boris - Mostar

IV:     Pejić Mario - Grude

NK BRATSTVO - FK VELEŽ

 

Delegat: Milošević Mirko - Zvornik

Posm. suđ.: Halilagić Ermin - Sarajevo

Gračanica

 

18. 09. 2019.     16:30

Sudija: Topalović Sabrija - Zenica

A 1:     Demir Mirza - Kakanj

A 2:    Delić Emir - Zenica

IV:     Đorđić Rajko - Bijeljina

FK KOZARA - FK SLOBODA

 

 

Delegat: Omanović Ramiz - Bihać

Posm. suđ.: Joškić Duško-Prijedor

Gradiška

 

18. 09. 2019.     16:30

Sudija: Kazlagić Mirza - Bihać

A 1:     Hušidić Amir – Velika Kladuša

A 2:    Zjakić Edin - Bihać

IV:     Halkić Haris – Sanski Most

NK GOŠK – FK RADNIK

 

 

Delegat: Janković Milan - Trebinje

Posm. suđ.: Ćavar Danko – Široki Brijeg

Gabela

 

18. 09. 2019.     16:30

 

Sudija: Karić Jovo - Trebinje

A 1:     Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

A 2:    Vuković Stanko - Trebinje

IV:     Kovačević Stipe - Tomislavgrad

NK LJUBUŠKI – FK SARAJEVO

 

 

Delegat: Ćosić Mario - Mostar

Posm. suđ.: Sučić Anto - Travnik

Ljibuški

 

18. 09. 2019.     16:30

 

Sudija: Martinović Josip-Čapljina

A 1:     Čolić Josip - Kupres

A 2:    Arfadžan Adnan - Jablanica

IV:     Karačić Dario-Čitluk

FK TEKSTILAC – FK ŽELJEZNIČAR

 

 

Delegat: Fracuz Vedran - Gradiška

Posm. suđ.: Marić Dragan - Srbac

Derventa

 

18. 09. 2019.     16:30

 

Sudija: Njegomirović Aleksandar-Prnjavor

A 1:     Kačavenda Radislav-Gradiška

A 2:    Smiljanić Aleksandar-Laktaši

IV:     Kesić Dragan-Gradiška

HNK ORAŠJE – FK BORAC

 

 

Delegat: Alibašić Suvad - Sarajevo

Posm. suđ.: Čejvanović Izet - Tuzla

Orašje

 

18. 09. 2019.     16:30

 

Sudija: Džemidžić Ernis-Goražde

A 1:     Čehaja Mirza-Goražde

A 2:    Hadžavdić Admir-Goražde

IV:     Vuković Vojislav-Brčko

FK RUDAR – NK ČELIK

 

 

Delegat: Ćupina Samir - Sarajevo

Posm. suđ.: Kaplan Semir - Stolac

Kakanj

 

18. 09. 2019.     16:30

 

Sudija: Bandić Antoni-Grude

A 1:     Novalić Arnel-Doboj Istok

A 2:    Tičić Mirza-Sarajevo

IV:     Kurić Muamer - Jajce

FK ALFA MODRIČA – FK ZVIJEZDA 09

Delegat: Đajić Dragomir – Istočno Sarajevo

Posm. suđ.: Osmić Muhamed - Maglaj

Modriča

 

18. 09. 2019.     16:30

 

Sudija: Mehmedičević Mahir-Gradačac

A 1:     Čejvanović Mirza-Tuzla

A 2:    Gluho Alen-Sarajevo

IV:     Soknić Zoran-Ist.Sarajevo

FK JEDINSTVO – FK MLADOST

 

 

Delegat: Mandić Mile – Kozarska Dubica

Posm. suđ.: Lizde Alija - Mostar

Bihać

 

18. 09. 2019.     16:30

 

Sudija: Grbić Zoran-Prijedor

A 1:     Radaković Igor-Prijedor

A 2:     Keranović Dragan-Prijedor

IV:     Panić Bojan-Prijedor

FK BUDUĆNOST – NK ŠIROKI BRIJEG

 

 

Delegat: Marić Radika - Bijeljina

Posm. suđ.: Stankić Predrag - Bijeljina

Banovići

 

18. 09. 2019.     16:30

 

Sudija: Živković Ilija-Orašje

A 1:     Dujak Goran-Odžak

A 2:     Lazić Damir-Brčko

IV:     Gedžić Darko-Brčko

NK ZVIJEZDA – HŠK ZRINJSKI

 

 

Delegat: Čovčić Ferid - Goražde

Posm. suđ.: Alispahić Adnan - Zenica

Gradačac

 

18. 09. 2019.     16:30

 

Sudija: Musić Admir-Sarajevo

A 1:     Đozić Enes - Sarajevo

A 2:     Zahiragić Emir - Sarajevo

IV:     Vukojević Darko - Doboj

FK RUDAR PRIJEDOR – FK SLAVIJA

 

 

Delegat: Hadžić Amir – Velika Kladuša

Posm. suđ.: Budimlić Asmir - Bihać

Prijedor

 

18. 09. 2019.     16:30

 

Sudija: Gigović Miloš-Gradiška

A 1:     Rustić Božidar - Gradiška

A 2:     Maksimović Davor - Doboj

IV:     Silić Sanel - Cazin

FK OLIMPIK – FK RADNIK (H)

 

 

Delegat: Ristović Davor – Istočno Sarajevo

Posm. suđ.: Kulović Sead - Sarajevo

Sarajevo

 

18. 09. 2019.     16:30

 

Sudija: Ćatibović Deni-Sarajevo

A 1:     Čaušević Moamer-Sarajevo

A 2:     Milić Dženan-5ajevo

IV:     Bjelica Vladimir-Ist.Sarajevo

FK LJUBIĆ – NK TRAVNIK

 

 

Delegat: Kulina Nemanja - Istočno Sarajevo

Posm. suđ.: Vasiljević Dragan - Doboj

Prnjavor

 

18. 09. 2019.     16:30

 

Sudija: Marić Dražen - Bijeljina

A 1:     Maksimović Bojan - Modriča

A 2:     Udovičić Sreten - Prijedor

IV:     Lazić Siniša - Prijedor

FK SKUGRIĆ 1964 – NK TOŠK

Delegat: Soko Željko - Čapljina

Posm. suđ.: Zovkić Slavko - Tramošnica

Mišići

 

18. 09. 2019.     16:30

Sudija: Topuzović Elvedin - Tuzla

A 1:     Vorgić Josip - Domaljevac

A 2:    Brezović Marko - Kostrč

IV:     Mujkić Edin – Doboj Istok

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
11.08.2020. 17:00
FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1 FK BORAC
11.08.2020. 19:00
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 2 FK VELEŽ
12.08.2020. 17:00
FK SARAJEVO 1 : 0 FK TUZLA CITY
12.08.2020. 17:30
FK SLOBODA TUZLA 3 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK KRUPA NA VRBASU 1 : 0 FK OLIMPIK
12.08.2020. 19:00
HŠK ZRINJSKI 0 : 0 FK RADNIK
  Klub U P N I Bod
1 FK ŽELJEZNIČAR 3 3 0 0 9
2 FK SARAJEVO 3 2 1 0 7
3 NK ŠIROKI BRIJEG 3 2 1 0 7
4 FK BORAC 3 2 0 1 6
5 FK SLOBODA TUZLA 3 1 1 1 4
6 FK VELEŽ 3 1 1 1 4
7 HŠK ZRINJSKI 3 1 1 1 4
8 FK TUZLA CITY 3 1 0 2 3
9 FK KRUPA NA VRBASU 3 1 0 2 3
10 FK RADNIK 3 0 2 1 2
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 0 1 2 1
12 FK OLIMPIK 3 0 0 3 0
Domaćin Rezultat Gost
FK OLIMPIK --:-- FK SARAJEVO
15.08.2020. 17:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK TUZLA CITY
15.08.2020. 19:00
FK VELEŽ --:-- FK KRUPA NA VRBASU
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK ŽELJEZNIČAR
16.08.2020. 17:00
FK BORAC --:-- HŠK ZRINJSKI
16.08.2020. 19:00
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG

genius sports logo

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Tušanj" Tuzla, subota 15. 08. 2020. 19:00h
  • Gradski stadion Banja Luka, nedjelja 16. 08. 2020. 17:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba