Remi sa Grčkom

KUP BiH 1/16 Finala

Takmičarska 2018/2019 godina

FK IGMAN – FK RUDAR PRIJEDOR

 

 

Delegat: Frljić Ljuban - Vitez

Posm. suđ.:Kapor Radoslav - Trebinje

Konjic

 

19. 09. 2018.     16:30

 

Sudija: Bojo Danijel - Kiseljak

A 1:     Bilješko Boris - Novi Travnik

A 2:     Žilić Oliver - Vitez

IV:        Varupa Jasmin - Travnik

FK KOZARA – FK RADNIK

 

 

Delegat: Badić Seadin - Cazin

Posm. suđ.:Marić Dragan – Srbac

Gradiška

 

19. 09. 2018.     16:30

 

Sudija: Kazlagić Mirza - Cazin

A 1:     Maksimović Davor - Doboj

A 2:     Huskić Almir - Bugojno

IV:        Petrović Dragan - Banja Luka

FK VELEŽ – FK SARAJEVO

 

 

Delegat: Grganović Franjo - Novi Travnik

Posm. suđ.: Čejvanović Izet - Tuzla

Bezbijednost NS/FS BiH: Pušić Željko - Mostar

Mostar

 

19. 09. 2018.     16:30

 

Sudija: Gigović Miloš - Gradiška

A 1:     Udovičić Sreten - Prijedor

A 2:     Radaković Igor - Prijedor

IV:        Sivac Ermin - Zenica

FK MOŠEVAC – FK RUDAR  KAKANJ

 

 

Delegat: Memišević Jasmin - Breza

Posm. suđ.: Zovkić Slavko – Orašje

Maglaj

 

19. 09. 2018.     16:30

 

Sudija: Karić Jovo - Ist.Sarajevo

A 1:     Maksimović Bojan - Modriča

A 2:     Čejvanović Mirza - Tuzla

IV:        Ibrahimkadić Ismet - Tešanj

FK TUZLA CITY – HŠK ZRINJSKI

 

 

Delegat: Skoko Goran- Ljubuški

Posm. suđ.: Čavar Danko – Široki Brijeg

Tuzla

 

19. 09. 2018.     16:30

 

Sudija: Grbić Zoran - Prijedor

A 1:     Lazić Damir - Brčko

A 2:     Dujak Goran - Odžak

IV:        Drinić Velimir - Modriča

NK ČELIK – FK KRUPA

 

 

Delegat: Borić Radenko - Milići

Posm. suđ.: Liščinski Vlado - Prijedor

Zenica

 

19. 09. 2018.     16:30

 

Sudija: Jelić Frano - Široki Brijeg

A 1:     Kačavenda Radislav - Gradiška

A 2:     Keranović Dragan - Prijedor

IV:        Spahalić Emir - Mostar

FK ZVIJEZDA 09 – FK MLADOST

 

 

Delegat: Sinanović Fahrudin - Kalesija

Posm. suđ.: Kulović Sead - Sarajevo

Ugljevik

 

19. 09. 2018.     16:30

 

Sudija: Bilbija Luka - Prijedor

A 1:     Smiljanić Aleksandar - Laktaši

A 2:     Rustić Božidar - Gradiška

IV:        Panić Bojan - Prijedor

FK ALFA MODRIČA – FK BORAC

 

 

Delegat: Đajić Dragomir – Ist.Sarajevo

Posm. suđ.: Stanić Milan - Ugljevik

Modriča

 

19. 09. 2018.     16:30

 

Sudija: Došlo Slađan - Ist.Sarajevo

A 1:     Tešanović Stefan - Ist.Sarajevo

A 2:     Vičić Čedomir - Bijeljina

IV:        Mujkić Edin -Doboj Istok

NK METALLEGHE BSI – FK SLOBODA

 

 

Delegat: Pilav Berin - Sarajevo

Posm. suđ.: Halilagić Ermin - Sarajevo

Jajce

 

19. 09. 2018.     16:30

 

Sudija: Topalović Sabrija - Zenica

A 1:     Baković Haris - Sarajevo

A 2:     Demir Mirza - Kakanj

IV:        Deljković Benjamin -Sarajevo

OFK SLOGA – FK SLAVIJA

 

 

Delegat: Brkić Miloš - Laktaši

Posm. suđ.: Alispahić Adnan - Zenica

Gornje Crnjelovo

 

19. 09. 2018.     16:30

 

Sudija: Musić Admir - Sarajevo

A 1:     Delić Emir - Zenica

A 2:     Redžović Edin - Sarajevo

IV:        Mehmedičević Mahir – Gradačac

NK POBJEDA – NK ZVIJEZDA GRADAČAC

 

 

Delegat: Klišanin Frano - Livno

Posm. suđ.: Sučić Anto - Nova Bila

Tešanjka

 

19. 09. 2018.     16:30

 

Sudija: Kasupović Adnan - Bihać

A 1:    Herceglija Sanel - Sarajevo

A 2:     Šabić Adi - Bihać

IV:        Gedžić Darko - Brčko

NK TOŠK – FK GORAŽDE

 

 

Delegat: Hodžić Edin - Tuzla

Posm. suđ.: Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo

Tešanj

 

19. 09. 2018.     16:30

 

Sudija: Živković Ilija - Orašje

A 1:     Bubalo Silvio - Mostar

A 2:     Jelin Armin - Mostar

IV:        Topuzović Elvedin - Tuzla

FK BOSNA – NK GOŠK

 

 

Delegat: Drljević Mensud - Goražde

Posm. suđ.: Blažević Antonio - Višići

Visoko

 

19. 09. 2018.     16:30

 

Sudija: Sarajkić Semir - Sarajevo

A 1:     Tičić Mirza - Sarajevo

A 2:     Čehaja Mirza - Goražde

IV:        Džemidžić Ernis - Goražde

FK MLADOST – FK LEOTAR

 

 

Delegat: Šarić Damir - Tuzla

Posm. suđ.: Osmić Muhamed – Maglaj

Kikači

 

19. 09. 2018.     16:30

 

Sudija: Musa Mateo - Čitluk

A 1:     Smriko Sahib - Zenica

A 2:     Musa Jure - Čitluk

IV:        Marić Dražen - Bijeljina

NK ŠIROKI BRIJEG – FK ŽELJEZNIČAR

 

 

Delegat: Janković Milan - Trebinje

Posm. suđ.: Kaplan Semir - Stolac

Široki Brijeg

 

19. 09. 2018.     19:30

 

Sudija: Mujić Elvis - Banovići

A 1:     Novalić Arnel - Doboj Istok

A 2:     Bačić Fikret - Lukavac

IV:        Obradović Darko - Stolac

 

FK KLIS - Slobodan

 

 

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 33 21 7 5 70
2 HŠK ZRINJSKI 33 19 8 6 65
3 NK ŠIROKI BRIJEG 33 13 15 5 54
4 FK ŽELJEZNIČAR 33 14 8 11 50
5 FK RADNIK 33 10 14 9 44
6 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 33 12 7 14 43
7 NK ČELIK 33 11 10 12 43
8 FK SLOBODA TUZLA 33 10 8 15 38
9 FK ZVIJEZDA-09 33 9 11 13 38
10 FK TUZLA CITY 33 9 9 15 36
11 FK KRUPA NA VRBASU 33 8 9 16 33
12 NK GOŠK 33 5 8 20 23

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba