Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

KUP BIH - utakmice 1/8 FINALA

takmičarska 2019/20. godina

 

1 NK ŠIROKI BRIJEG - FK SARAJEVO Široki Brijeg, 02.10.2019.       18:30 Mjesto
Sudija Mujić Elvis Banovići
DELEGAT A-1 Ibrišimbegović Senad Travnik
Martinović Lazar - Čapljina A-2 Novalić Arnel Doboj Istok
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Topalović Sabrija Zenica
Marić Dragan - Srbac 5 Bjelica Vladimir Ist.Sarajevo
BEZBJEDNOST 6 Živković Ilija Orašje
Galić Dobroslav - Grude  
2 HŠK ZRINJSKI - FK SLOBODA Mostar, 02.10.2019.                   15:30   
Sudija Musić Admir Sarajevo
DELEGAT A-1 Kadić Amir Sarajevo
Glavaš Vladimir- Drinovci A-2 Đozić Enes Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Mulahasanović Adis Sarajevo
Kapor Radoslav - Trebinje 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
3 FK OLIMPIK - NK TOŠK  Sarajevo, 02.10.2019.              15:30   
Sudija Bojo Danijel Kiseljak
DELEGAT A-1 Čolić Josip Kupres
Čovčić Ferid - Goražde A-2 Dujmović Boris Mostar
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Marić Dražen Bijeljina
Stanić Milan - Ugljevik 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
4 FK LJUBIĆ - NK GOŠK Prnjavor, 02.10.2019.              15:30   
Sudija Grbić Zoran Prijedor
DELEGAT A-1 Radaković Igor Prijedor
Hadžić  Amir - Velika Kladuša A-2 Demir Mirza Kakanj
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Jelić Mario Banja Luka
Čejvanović Izet - Tuzla 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
5 FK ŽELJEZNIČAR - FK MLADOST Sarajevo, 02.10.2019.              18:00   
Sudija Njegomirović Aleksandar Prnjavor
DELEGAT A-1 Kačavenda Radislav Gradiška
Frljić Ljuban -Travnik A-2 Smiljanić Aleksandar Laktaši
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Topuzović Elvedin Tuzla
Kaplan Semir - Stolac 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
6 FK RUDAR PRIJEDOR - FK RUDAR Prijedor, 02.10.2019.              15:30   
Sudija Džemidžić Ernis Goražde
DELEGAT A-1 Musa Jure Čitluk
Šarić Damir - Tuzla A-2 Čehaja Mirza Goražde
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Kesić Dragan  Gradiška
Zovkić Slavko - Orašje 5    
  6    
   
7 FK ZVIJEZDA 09 - FK BORAC Ugljevik, 02.10.2019.              15:30   
Sudija Gigović Miloš Gradiška
DELEGAT A-1 Lazić Damir Brčko
Janković Milan -Trebinje A-2 Dujak Goran Odžak
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Martinović Josip Čapljina
Čule Drago - Mostar 5    
BEZBJEDNOST 6    
     
8 FK TUZLA CITY - FK VELEŽ Tuzla, 02.10.2019.                 15:30   
Sudija Sivac Ermin Zenica
DELEGAT A-1 Čaušević Moamer Sarajevo
Đajić Dragomir - Istočno Sarajevo A-2 Milić Dženan Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Karić Jovo Trebinje
Vasiljević Dragan - Doboj 5    
BEZBJEDNOST 6    
   

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 HŠK ZRINJSKI 19 15 3 1 48
2 FK TUZLA CITY 19 10 6 3 36
3 FK BORAC 19 7 9 3 30
4 FK SARAJEVO 19 8 4 7 28
5 NK ŠIROKI BRIJEG 19 6 9 4 27
6 FK ŽELJEZNIČAR 19 6 8 5 26
7 FK SLOBODA TUZLA 19 5 9 5 24
8 FK VELEŽ (-3) 19 6 6 7 21
9 FK RUDAR PRIJEDOR 19 3 7 9 16
10 HŠK POSUŠJE 19 3 7 9 16
11 FK LEOTAR 19 4 4 11 16
12 FK RADNIK 19 2 6 11 12
Domaćin Rezultat Gost
FK LEOTAR --:-- FK SARAJEVO
FK VELEŽ --:-- FK ŽELJEZNIČAR
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK BORAC
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK TUZLA CITY
FK RADNIK --:-- HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR --:-- HŠK ZRINJSKI
  • Avaz
  • Centrotrans
  • Geneco
  • Oaza
  • Oaza

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba