Lihtenštajn-BiH 0:3

KUP BIH - utakmice 1/8 FINALA

takmičarska 2019/20. godina

 

1 NK ŠIROKI BRIJEG - FK SARAJEVO Široki Brijeg, 02.10.2019.       18:30 Mjesto
Sudija Mujić Elvis Banovići
DELEGAT A-1 Ibrišimbegović Senad Travnik
Martinović Lazar - Čapljina A-2 Novalić Arnel Doboj Istok
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Topalović Sabrija Zenica
Marić Dragan - Srbac 5 Bjelica Vladimir Ist.Sarajevo
BEZBJEDNOST 6 Živković Ilija Orašje
Galić Dobroslav - Grude  
2 HŠK ZRINJSKI - FK SLOBODA Mostar, 02.10.2019.                   15:30   
Sudija Musić Admir Sarajevo
DELEGAT A-1 Kadić Amir Sarajevo
Glavaš Vladimir- Drinovci A-2 Đozić Enes Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Mulahasanović Adis Sarajevo
Kapor Radoslav - Trebinje 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
3 FK OLIMPIK - NK TOŠK  Sarajevo, 02.10.2019.              15:30   
Sudija Bojo Danijel Kiseljak
DELEGAT A-1 Čolić Josip Kupres
Čovčić Ferid - Goražde A-2 Dujmović Boris Mostar
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Marić Dražen Bijeljina
Stanić Milan - Ugljevik 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
4 FK LJUBIĆ - NK GOŠK Prnjavor, 02.10.2019.              15:30   
Sudija Grbić Zoran Prijedor
DELEGAT A-1 Radaković Igor Prijedor
Hadžić  Amir - Velika Kladuša A-2 Demir Mirza Kakanj
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Jelić Mario Banja Luka
Čejvanović Izet - Tuzla 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
5 FK ŽELJEZNIČAR - FK MLADOST Sarajevo, 02.10.2019.              18:00   
Sudija Njegomirović Aleksandar Prnjavor
DELEGAT A-1 Kačavenda Radislav Gradiška
Frljić Ljuban -Travnik A-2 Smiljanić Aleksandar Laktaši
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Topuzović Elvedin Tuzla
Kaplan Semir - Stolac 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
6 FK RUDAR PRIJEDOR - FK RUDAR Prijedor, 02.10.2019.              15:30   
Sudija Džemidžić Ernis Goražde
DELEGAT A-1 Musa Jure Čitluk
Šarić Damir - Tuzla A-2 Čehaja Mirza Goražde
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Kesić Dragan  Gradiška
Zovkić Slavko - Orašje 5    
  6    
   
7 FK ZVIJEZDA 09 - FK BORAC Ugljevik, 02.10.2019.              15:30   
Sudija Gigović Miloš Gradiška
DELEGAT A-1 Lazić Damir Brčko
Janković Milan -Trebinje A-2 Dujak Goran Odžak
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Martinović Josip Čapljina
Čule Drago - Mostar 5    
BEZBJEDNOST 6    
     
8 FK TUZLA CITY - FK VELEŽ Tuzla, 02.10.2019.                 15:30   
Sudija Sivac Ermin Zenica
DELEGAT A-1 Čaušević Moamer Sarajevo
Đajić Dragomir - Istočno Sarajevo A-2 Milić Dženan Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Karić Jovo Trebinje
Vasiljević Dragan - Doboj 5    
BEZBJEDNOST 6    
   

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
01.12.2019. 13:00
FK RADNIK 0 : 1 FK VELEŽ
NK ČELIK 1 : 2 FK BORAC
01.12.2019. 16:00
NK ŠIROKI BRIJEG 4 : 0 FK ZVIJEZDA-09
30.11.2019. 13:00
FK SLOBODA TUZLA 1 : 1 FK TUZLA CITY
30.11.2019. 16:00
FK SARAJEVO 1 : 3 FK ŽELJEZNIČAR
HŠK ZRINJSKI 1 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
  Klub U P N I Bod
1 FK ŽELJEZNIČAR 18 10 5 3 35
2 FK SARAJEVO 18 10 5 3 35
3 FK BORAC 18 9 5 4 32
4 FK TUZLA CITY 18 9 4 5 31
5 FK RADNIK 18 9 2 7 29
6 HŠK ZRINJSKI 18 8 4 6 28
7 NK ŠIROKI BRIJEG 18 7 6 5 27
8 FK VELEŽ 18 6 4 8 22
9 FK SLOBODA TUZLA 18 3 8 7 17
10 NK ČELIK (-3) 18 5 4 9 16
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 18 3 5 10 14
12 FK ZVIJEZDA-09 18 1 4 13 7
Domaćin Rezultat Gost
07.12.2019. 13:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK RADNIK
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK ČELIK
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK SARAJEVO
FK TUZLA CITY --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
07.12.2019. 16:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK VELEŽ
08.12.2019. 15:00
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Pod Bijelim brijegom" Mostar, subota 7. 12. 2019. 13:00h
  • Stadion "Grbavica" Sarajevo, subota 7. 12. 2019. 16:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba