Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

KUP BIH - utakmice 1/8 FINALA

Sezona  2020/21.

 

1 FK TUZLA CITY - FK RADNIK Tuzla, 21.10.2020.                           15:00  
Sudija Topalović Sabrija Zenica
DELEGAT A-1 Kadić Amir Sarajevo
Martinović Lazar A-2 Čaušević Moamer Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Sivac Ermin Zenica
Kaplan Semir - Stolac 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
2 FK ŽELJEZNIČAR - FK GORAŽDE Sarajevo, 21.10.2020.                    15:00  
Sudija Grbić Zoran Prijedor
DELEGAT A-1 Žugić Nebojša Banja Luka
Marić Radika A-2 Radaković Igor Prijedor
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Topuzović Elvedin Tuzla
Bureković Muamer - Zenica 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
3 FK RUDAR PRIJEDOR - FK ZVIJEZDA 09 Prijedor, 21.10.2020.                     15:00  
Sudija Njegomirović Aleksandar Prnjavor
DELEGAT A-1 Kačavenda Radislav Gradiška
Omanović Ramiz A-2 Smiljanić Aleksandar Laktaši
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Jelić Mario Banja Luka
Širko Momir - Banja Luka 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
4 FK KRUPA - FK SARAJEVO Krupa na Vrb., 21.10.2020.     15:00  
Sudija Bandić Antoni Grude
DELEGAT A-1 Macić Amer Mostar
Mandić Mile A-2 Beljo Davor Mostar
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Bilbija Luka Prijedor
Blažević Antonio - Višići 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
5 FK RUDAR (K) - FK BORAC Kakanj, 21.10.2020.                        15:00  
Sudija Mujić Elvis Banovići
DELEGAT A-1 Maksimović Bojan Modriča
Frljić Ljuban A-2 Đozić Enes Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Mulahasanović Adis Sarajevo
Ćavar Danko - Široki Brijeg 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
6 FK VELEŽ - NK ŠIROKI BRIJEG Mostar, 21.10.2020.                        15:00  
Sudija Musić Admir Sarajevo
DELEGAT A-1 Zahiragić Emir Sarajevo
Pilav Berin A-2 Novalić Arnel Doboj Istok
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Bojo Danijel Kiseljak
Zovkić Slavko - Orašje 5    
  6    
   
7 HŠK ZRINJSKI - FK SLAVIJA Mostar, 21.10.2020.                        15:00  
Sudija Jelić Frano Široki Brijeg
DELEGAT A-1 Dujak Goran Odžak
Brkić Miloš A-2 Ćolić Josip Kupres
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Pejić Mario Grude
Vasiljević Dragan - Doboj 5    
BEZBJEDNOST 6    
     
8 FK VELEŽ (N) - FK KLIS Nevesinje, 21.10.2020.                  15:00  
Sudija Marić Dražen Bijeljina
DELEGAT A-1 Tešanović Stefan Ist.Sarajevo
Čovčić Ferid A-2 Musa Jure Čitluk
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Musa Mateo Čitluk
Vukasović Radoslav - Trebinje 5    
BEZBJEDNOST 6    
   

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
27.11.2021. 13:00
FK LEOTAR 1 : 3 FK VELEŽ
27.11.2021. 15:00
FK SLOBODA TUZLA 1 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
HŠK ZRINJSKI 3 : 1 HŠK POSUŠJE
28.11.2021. 13:00
FK RUDAR PRIJEDOR 0 : 1 FK TUZLA CITY
28.11.2021. 15:00
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1 FK SARAJEVO
FK RADNIK 1 : 1 FK BORAC
  Klub U P N I Bod
1 HŠK ZRINJSKI 18 14 3 1 45
2 FK TUZLA CITY 18 10 5 3 35
3 FK SARAJEVO 18 8 4 6 28
4 FK BORAC 18 6 9 3 27
5 NK ŠIROKI BRIJEG 18 6 9 3 27
6 FK SLOBODA TUZLA 18 5 9 4 24
7 FK ŽELJEZNIČAR 18 5 8 5 23
8 FK VELEŽ (-3) 18 5 6 7 18
9 FK LEOTAR 18 4 4 10 16
10 FK RUDAR PRIJEDOR 18 3 6 9 15
11 HŠK POSUŠJE 18 3 6 9 15
12 FK RADNIK 18 2 5 11 11
Domaćin Rezultat Gost
03.12.2021. 18:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK LEOTAR
04.12.2021. 13:00
HŠK POSUŠJE --:-- FK RUDAR PRIJEDOR
FK SARAJEVO --:-- FK VELEŽ
04.12.2021. 15:00
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
05.12.2021. 15:00
FK TUZLA CITY --:-- FK RADNIK
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
  • Avaz
  • Centrotrans
  • Geneco
  • Oaza
  • Oaza

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba