Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

KUP BIH - utakmice 1/8 FINALA

Sezona  2020/21.

 

1 FK TUZLA CITY - FK RADNIK Tuzla, 21.10.2020.                           15:00  
Sudija Topalović Sabrija Zenica
DELEGAT A-1 Kadić Amir Sarajevo
Martinović Lazar A-2 Čaušević Moamer Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Sivac Ermin Zenica
Kaplan Semir - Stolac 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
2 FK ŽELJEZNIČAR - FK GORAŽDE Sarajevo, 21.10.2020.                    15:00  
Sudija Grbić Zoran Prijedor
DELEGAT A-1 Žugić Nebojša Banja Luka
Marić Radika A-2 Radaković Igor Prijedor
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Topuzović Elvedin Tuzla
Bureković Muamer - Zenica 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
3 FK RUDAR PRIJEDOR - FK ZVIJEZDA 09 Prijedor, 21.10.2020.                     15:00  
Sudija Njegomirović Aleksandar Prnjavor
DELEGAT A-1 Kačavenda Radislav Gradiška
Omanović Ramiz A-2 Smiljanić Aleksandar Laktaši
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Jelić Mario Banja Luka
Širko Momir - Banja Luka 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
4 FK KRUPA - FK SARAJEVO Krupa na Vrb., 21.10.2020.     15:00  
Sudija Bandić Antoni Grude
DELEGAT A-1 Macić Amer Mostar
Mandić Mile A-2 Beljo Davor Mostar
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Bilbija Luka Prijedor
Blažević Antonio - Višići 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
5 FK RUDAR (K) - FK BORAC Kakanj, 21.10.2020.                        15:00  
Sudija Mujić Elvis Banovići
DELEGAT A-1 Maksimović Bojan Modriča
Frljić Ljuban A-2 Đozić Enes Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Mulahasanović Adis Sarajevo
Ćavar Danko - Široki Brijeg 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
6 FK VELEŽ - NK ŠIROKI BRIJEG Mostar, 21.10.2020.                        15:00  
Sudija Musić Admir Sarajevo
DELEGAT A-1 Zahiragić Emir Sarajevo
Pilav Berin A-2 Novalić Arnel Doboj Istok
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Bojo Danijel Kiseljak
Zovkić Slavko - Orašje 5    
  6    
   
7 HŠK ZRINJSKI - FK SLAVIJA Mostar, 21.10.2020.                        15:00  
Sudija Jelić Frano Široki Brijeg
DELEGAT A-1 Dujak Goran Odžak
Brkić Miloš A-2 Ćolić Josip Kupres
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Pejić Mario Grude
Vasiljević Dragan - Doboj 5    
BEZBJEDNOST 6    
     
8 FK VELEŽ (N) - FK KLIS Nevesinje, 21.10.2020.                  15:00  
Sudija Marić Dražen Bijeljina
DELEGAT A-1 Tešanović Stefan Ist.Sarajevo
Čovčić Ferid A-2 Musa Jure Čitluk
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Musa Mateo Čitluk
Vukasović Radoslav - Trebinje 5    
BEZBJEDNOST 6    
   

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
27.11.2020. 13:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 4 FK ŽELJEZNIČAR
28.11.2020. 13:00
FK SLOBODA TUZLA 0 : 0 HŠK ZRINJSKI
FK OLIMPIK 3 : 2 FK TUZLA CITY
28.11.2020. 15:00
FK VELEŽ 0 : 0 FK SARAJEVO
28.11.2020. 17:00
FK BORAC 1 : 1 NK ŠIROKI BRIJEG
29.11.2020. 15:00
FK RADNIK 1 : 1 FK KRUPA NA VRBASU
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 16 11 5 0 38
2 FK ŽELJEZNIČAR 16 10 3 3 33
3 HŠK ZRINJSKI 16 9 2 5 29
4 FK BORAC 16 9 1 6 28
5 NK ŠIROKI BRIJEG 16 7 4 5 25
6 FK VELEŽ 16 6 6 4 24
7 FK TUZLA CITY 16 7 3 6 24
8 FK SLOBODA TUZLA 16 5 4 7 19
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 16 5 1 10 16
10 FK RADNIK 16 2 6 8 12
11 FK KRUPA NA VRBASU 16 2 4 10 10
12 FK OLIMPIK 16 3 1 12 10
Domaćin Rezultat Gost
01.12.2020. 13:00
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
01.12.2020. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK SLOBODA TUZLA
02.12.2020. 13:00
FK OLIMPIK --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK BORAC
02.12.2020. 15:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK ŽELJEZNIČAR
02.12.2020. 17:00
FK SARAJEVO --:-- FK RADNIK

genius sports logo

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Rođeni" Mostar, subota 28. 11. 2020. 15:00h
  • Gradski stadion Banja Luka, subota 28. 11. 2020. 17:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba