Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

KUP BIH - utakmice 1/8 FINALA

Službena lica

 

1 FK OMARSKA - FK IGMAN  Omarska, 27.10.2021.                 14:30  
Sudija Musić Admir  Sarajevo
DELEGAT A-1 Kadić Amir Sarajevo
Stojčić Siniša - Laktaši A-2 Mulasmajić Tarik Tešanj
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Kazlagić Mirza Cazin
Budimlić Asmir - Bihać 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
2 FK LEOTAR - FK BORAC Trebinje, 27.10.2021.                 14:30  
Sudija Gigović Miloš Gradiška
DELEGAT A-1 Smiljanić Aleksandar Laktaši
Frljić Ljuban - Vitez A-2 Kačavenda Radislav Gradiška
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Martinović Josip  Čapljina
Drašković Dalibor - Ist.Sarajevo 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
3 FK SARAJEVO - FK LJUBIĆ  Sarajevo, 27.10.2021.                 17:30  
Sudija Marić Dražen Bijeljina
DELEGAT A-1 Perić Marko  Mostar
Čovčić Ferid - Goražde A-2 Zelenika Marko  Mostar
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Grbić Zoran Prijedor
Blažević Antonio - Višići 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
4 FK ŽELJEZNIČAR - FK TUZLA CITY Sarajevo, 27.10.2021.                 16:30 ARENA
Sudija Topalović Sabrija Zenica
DELEGAT A-1 Macić Amer Mostar
Ristović Davor - Ist. Sarajevo A-2 Lazić Damir Brčko
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Njegomirović Aleksandar Prnjavor
Širko Momir - Banja Luka 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
5 FK SLOBODA - HŠK ZRINJSKI Tuzla, 27.10.2021.                        14:00 ARENA
Sudija Šehović Admir Sarajevo
DELEGAT A-1 Čaušević Moamer Sarajevo
Marić Radika - Bijeljina A-2 Đozić Enes Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Deljković Benjamin Sarajevo
Stankić Predrag - Bijeljina 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
6 HNK SLOGA  - FK VELEŽ G.Vak./Usk., 27.10.2021.      14:30  
Sudija Jelić Frano Široki Brijeg
DELEGAT A-1 Čolić Josip Kupres
Martinović Lazar - Čapljina A-2 Tešanović Stefan Ist.Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Sivac Ermin Zenica
Kulović Sead - Sarajevo 5    
  6    
   
7 FK RADNIK - NK ŠIROKI BRIJEG Bijeljina, 27.10.2021.                  14:30  
Sudija Bojo Danijel Kiseljak
DELEGAT A-1 Čejvanović Mirza Tuzla
Sinanović Fahrudin - Kalesija A-2 Vukašinović Davor Rogatica
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Mujić Elvis Banovići
Halilagić Ermin - Sarajevo 5    
BEZBJEDNOST 6    
     
8 NK ZVIJEZDA - HŠK POSUŠJE Gradačac, 27.10.2021.               14:30  
Sudija Drinić Velimir Modriča
DELEGAT A-1 Dujak Goran Odžak
Ćupina Samir - Sarajevo A-2 Maksimović Davor Doboj
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Todić Dragan Doboj
Lacić Niko - Brčko 5    
BEZBJEDNOST 6    
   

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
03.12.2021. 18:00
HŠK ZRINJSKI 6 : 2 FK LEOTAR
04.12.2021. 13:00
HŠK POSUŠJE 0 : 0 FK RUDAR PRIJEDOR
FK SARAJEVO 0 : 2 FK VELEŽ
04.12.2021. 15:00
FK BORAC 3 : 1 FK SLOBODA TUZLA
05.12.2021. 15:00
FK TUZLA CITY 2 : 2 FK RADNIK
FK ŽELJEZNIČAR 1 : 0 NK ŠIROKI BRIJEG
  Klub U P N I Bod
1 HŠK ZRINJSKI 19 15 3 1 48
2 FK TUZLA CITY 19 10 6 3 36
3 FK BORAC 19 7 9 3 30
4 FK SARAJEVO 19 8 4 7 28
5 NK ŠIROKI BRIJEG 19 6 9 4 27
6 FK ŽELJEZNIČAR 19 6 8 5 26
7 FK SLOBODA TUZLA 19 5 9 5 24
8 FK VELEŽ (-3) 19 6 6 7 21
9 FK RUDAR PRIJEDOR 19 3 7 9 16
10 HŠK POSUŠJE 19 3 7 9 16
11 FK LEOTAR 19 4 4 11 16
12 FK RADNIK 19 2 6 11 12
Domaćin Rezultat Gost
FK LEOTAR --:-- FK SARAJEVO
FK VELEŽ --:-- FK ŽELJEZNIČAR
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK BORAC
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK TUZLA CITY
FK RADNIK --:-- HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR --:-- HŠK ZRINJSKI
  • Avaz
  • Centrotrans
  • Geneco
  • Oaza
  • Oaza

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba