Pobjeda seniorki

KUP BIH - utakmice 1/8 FINALA

Takmičarska 2018/19. godina

 

1 FK RUDAR PRIJEDOR - FK KLIS Prijedor, 03.10.2018. 15:30   
Sudija Bojo Danijel  Kiseljak
DELEGAT A-1 Smiljanić Aleksandar Laktaši
Omanović Ramiz - Bihać A-2 Huskić Almir Bugojno
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Gigović Miloš Gradiška
Mrković Rusmir - Sarajevo 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
2 HŠK ZRINJSKI - FK KRUPA Mostar, 03.10.2018. 17:00   
Sudija Peljto Irfan Sarajevo
DELEGAT A-1 Ibrišimbegović Senad Travnik
Glavaš Vladimir- Drinovci A-2 Milić Dženan Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Sivac Ermin Zenica
Kapor Radoslav - Trebinje 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
3 NK TOŠK - NK GOŠK Tešanj, 03.10.2018. 15:30   
Sudija Paradžik Goran Ljubuški
DELEGAT A-1 Udovičić Sreten Prijedor
Ćupina Samir - Sarajevo A-2 Perić Marko Mostar
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Jelić Frano Široki Brijeg
Kulović Sead - Sarajevo 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
4 FK RUDAR K. - FK SARAJEVO Kakanj, 03.10.2018.15:30   
Sudija Bilbija Luka Prijedor
DELEGAT A-1 Radaković Igor Prijedor
Šarić Damir - Tuzla A-2 Maksimović Bojan Modriča
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Kazlagić Mirza Cazin
Čavar Danko - Široki Brijeg 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
5 NK ZVIJEZDA - FK ZVIJEZDA 09 Gradačac, 03.10.2018. 15:30   
Sudija Kaljanac Haris Sarajevo
DELEGAT A-1 Musa Jure Čitluk
Brkić Miloš - Laktaši A-2 Beljo Davor Mostar
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Topalović Sabrija Zenica
Kaplan Semir - Mostar 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
6 FK SLOBODA - NK ŠIROKI BRIJEG Tuzla, 03.10.2018. 18:30   
Sudija Mulahasanovioć Adis Sarajevo
DELEGAT A-1 Đozić Enes Sarajevo
Martinović Lazar - Čapljina A-2 Demir Mirza Kakanj
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Sarajkić Semir  Sarajevo
Čule Drago - Mostar 5    
  6    
   
7 FK MLADOST - OFK SLOGA Kikači, 03.10.2018.15:30   
Sudija Bjelica Vladimir Ist.Sarajevo
DELEGAT A-1 Tešanović Stefan Ist.Sarajevo
Borić Radenko - Milići A-2 Kačavenda Radislav Gradiška
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Došlo Slađan Ist.Sarajevo
Liščinski Vlado - Prijedor 5    
BEZBJEDNOST 6    
     
8 FK BORAC - FK RADNIK Banja Luka, 03.10.2018. 17:00   
Sudija Grbić Zoran Prijedor
DELEGAT A-1 Novalić Arnel  Doboj Istok
Mandić Mile - Koz.Dubica A-2 Bačić Fikret Lukavac
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Mujić Elvis Banovići
Marić Dragan - Srbac 5    
BEZBJEDNOST 6    
   

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
14.03.2020. 15:00
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
14.03.2020. 16:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
14.03.2020. 18:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK
15.03.2020. 16:00
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
15.03.2020. 18:00
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba