Plan medijskih aktivnosti

KUP BIH - utakmice 1/8 FINALA

Takmičarska 2018/19. godina

 

1 FK RUDAR PRIJEDOR - FK KLIS Prijedor, 03.10.2018. 15:30   
Sudija Bojo Danijel  Kiseljak
DELEGAT A-1 Smiljanić Aleksandar Laktaši
Omanović Ramiz - Bihać A-2 Huskić Almir Bugojno
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Gigović Miloš Gradiška
Mrković Rusmir - Sarajevo 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
2 HŠK ZRINJSKI - FK KRUPA Mostar, 03.10.2018. 17:00   
Sudija Peljto Irfan Sarajevo
DELEGAT A-1 Ibrišimbegović Senad Travnik
Glavaš Vladimir- Drinovci A-2 Milić Dženan Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Sivac Ermin Zenica
Kapor Radoslav - Trebinje 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
3 NK TOŠK - NK GOŠK Tešanj, 03.10.2018. 15:30   
Sudija Paradžik Goran Ljubuški
DELEGAT A-1 Udovičić Sreten Prijedor
Ćupina Samir - Sarajevo A-2 Perić Marko Mostar
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Jelić Frano Široki Brijeg
Kulović Sead - Sarajevo 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
4 FK RUDAR K. - FK SARAJEVO Kakanj, 03.10.2018.15:30   
Sudija Bilbija Luka Prijedor
DELEGAT A-1 Radaković Igor Prijedor
Šarić Damir - Tuzla A-2 Maksimović Bojan Modriča
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Kazlagić Mirza Cazin
Čavar Danko - Široki Brijeg 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
5 NK ZVIJEZDA - FK ZVIJEZDA 09 Gradačac, 03.10.2018. 15:30   
Sudija Kaljanac Haris Sarajevo
DELEGAT A-1 Musa Jure Čitluk
Brkić Miloš - Laktaši A-2 Beljo Davor Mostar
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Topalović Sabrija Zenica
Kaplan Semir - Mostar 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
6 FK SLOBODA - NK ŠIROKI BRIJEG Tuzla, 03.10.2018. 18:30   
Sudija Mulahasanovioć Adis Sarajevo
DELEGAT A-1 Đozić Enes Sarajevo
Martinović Lazar - Čapljina A-2 Demir Mirza Kakanj
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Sarajkić Semir  Sarajevo
Čule Drago - Mostar 5    
  6    
   
7 FK MLADOST - OFK SLOGA Kikači, 03.10.2018.15:30   
Sudija Bjelica Vladimir Ist.Sarajevo
DELEGAT A-1 Tešanović Stefan Ist.Sarajevo
Borić Radenko - Milići A-2 Kačavenda Radislav Gradiška
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Došlo Slađan Ist.Sarajevo
Liščinski Vlado - Prijedor 5    
BEZBJEDNOST 6    
     
8 FK BORAC - FK RADNIK Banja Luka, 03.10.2018. 17:00   
Sudija Grbić Zoran Prijedor
DELEGAT A-1 Novalić Arnel  Doboj Istok
Mandić Mile - Koz.Dubica A-2 Bačić Fikret Lukavac
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Mujić Elvis Banovići
Marić Dragan - Srbac 5    
BEZBJEDNOST 6    
   

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
09.11.2019. 13:30
FK RADNIK 1 : 1 FK SARAJEVO
NK ČELIK 2 : 1 FK ZVIJEZDA-09
09.11.2019. 16:00
HŠK ZRINJSKI 4 : 0 FK TUZLA CITY
09.11.2019. 16:30
FK SLOBODA TUZLA 0 : 4 FK ŽELJEZNIČAR
10.11.2019. 13:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 1 FK BORAC
10.11.2019. 16:30
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0 FK VELEŽ
  Klub U P N I Bod
1 FK ŽELJEZNIČAR 16 9 5 2 32
2 FK SARAJEVO 16 9 5 2 32
3 FK BORAC 16 8 4 4 28
4 FK TUZLA CITY 16 8 3 5 27
5 HŠK ZRINJSKI 16 8 2 6 26
6 FK RADNIK 16 8 2 6 26
7 NK ŠIROKI BRIJEG 16 5 6 5 21
8 FK VELEŽ 16 5 4 7 19
9 NK ČELIK 16 5 4 7 19
10 FK SLOBODA TUZLA 16 3 6 7 15
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 16 3 4 9 13
12 FK ZVIJEZDA-09 16 1 3 12 6
Domaćin Rezultat Gost
23.11.2019. 13:00
FK TUZLA CITY --:-- NK ČELIK
FK VELEŽ --:-- FK SARAJEVO
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK RADNIK
23.11.2019. 16:00
FK BORAC --:-- HŠK ZRINJSKI
24.11.2019. 16:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ŠIROKI BRIJEG

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Gradski stadion Bijeljina, subota 9. 11. 2019. 13:30h
  • Stadion "Tušanj" Tuzla, subota 9. 11. 2019. 16:30h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba