Marinović: Imali smo svoje šanse, čestitam Njemačkoj na pobjedi

U svom trećem susretu u kvalifikacijama za Euro 2021. mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je od Njemačke sa 0:2.

Nakon večerašnjeg susreta selektor Vinko Marinović je izjavio:

„U prvom poluvremenu Nijemci su imali posjed, što smo i očekivali i htjeli smo da izdržimo taj njihov početni pritisak. Dosta je to dobro bilo do te jedne situacije kad je Njemačka došla do prednosti. Drugo poluvrijeme smo dobro odigrali i imali smo svoje prilike. Bili smo blizu gola kod pokušaja Danilovića i Mustedanagića. Malo je nedostajalo da okrenemo utakmicu u drugom smjeru i da izborimo pozitivniji rezultat. Međutim, Njemačka je bila kvalitetnija i čestitam im na pobjedi. Čestitam i svojim igračima na borbenosti. Zahvaljujem se publici koja nas je danas podržala na zaista izvanredan način.“

Be a Referee 9x16 NA Bosnia and Herzegovina