Igrač sredine terena Anel Šabanadžović o pripremama i predstojećem susretu kaže:
„Atmosfera je, kao i uvijek u ovoj selekciji, odlična. Odradili smo dva treninga i predstoji nam upoznavanje sa protivnikom. Nadamo se dobrom rezultatu. Možemo biti zadovoljni dosadašnjim igrama u kvalifikacijama. Žao nam je što nismo napravili bolji rezultat protiv Njemačke. Slijedi nam Vels i vjerujem da možemo nastaviti sa kvalitetnim igrama i da ćemo osvojiti tri boda.“
Izabranici Vinka Marinovića će sutra u 11:00 sati u Butmiru odraditi još jedan trening.







