Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

m:tel PREMIJER LIGA BiH 2020/21

Službena lica za 9. kolo

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK MLADOST

Datum

27.09.2020.             20:00

TV prenos

                                                                       

Sudija

Musa Mateo – Čitluk

Mjesto i termin

Široki Brijeg

A 1

Musa Jure – Čitluk

Delegat

Ćosić Mario

A 2

Čolić Josip – Kupres

Posmatrač suđenja

Stankić Predrag - Bijeljina

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Miletić Emir

6

 

FK KRUPA - HŠK ZRINJSKI

Datum

28.09.2020.             16:00

TV prenos

ARENA TV                                                                           

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Mjesto i termin

Krupa na Vrbasu

A 1

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Šarić Damir

A 2

Zahiragić Emir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

4

Bilbija Luka – Prijedor

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Desančić Ognjen

6

 

FK SARAJEVO - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

Odgođeno

TV prenos

ARENA TV                                                  

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Mjesto i termin

Sarajevo

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Delegat

Ristović Davor

A 2

Beljo Davor – Mostar

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

4

Šehović Admir – Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Šatrović Adnan

6

 

FK TUZLA CITY - FK SLOBODA

Datum

27.09.2020.             18:00

TV prenos

MOJA TV                              

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Mjesto i termin

Tuzla

A 1

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Mandić Mile

A 2

Čaušević Moamer – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Halilagić Ermin – Sarajevo

4

Musić Admir - Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Okić Anel

6

 

FK OLIMPIK - FK BORAC

Datum

26.09.2020.             16:00

TV prenos

ARENA TV                                        

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Mjesto i termin

Sarajevo                      

A 1

Dujak Goran – Odžak

Delegat

Buza Esnaf

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir – Stolac

4

Marić Dražen – Bijeljina

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Hodžić Faruk

6

 

FK VELEŽ - FK RADNIK

Datum

26.09.2020.             18:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Topalović Sabrija – Zenica

Mjesto i termin

Mostar                    

A 1

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Skoko Goran

A 2

Čejvanović Mirza – Tuzla

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo

4

Sivac Ermin - Zenica

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

Dr. Hadžimuratović Adnan

6

 

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
24.10.2020. 14:30
FK OLIMPIK 3 : 0 HŠK ZRINJSKI
FK TUZLA CITY 1 : 1 NK ŠIROKI BRIJEG
24.10.2020. 17:00
FK VELEŽ 1 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
25.10.2020. 14:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 2 FK BORAC
25.10.2020. 17:00
FK SARAJEVO 3 : 0 FK KRUPA NA VRBASU
25.10.2020. 19:05
FK RADNIK 1 : 1 FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 11 9 2 0 29
2 FK BORAC 12 8 0 4 24
3 FK ŽELJEZNIČAR 10 7 1 2 22
4 FK VELEŽ 12 5 4 3 19
5 NK ŠIROKI BRIJEG 11 5 3 3 18
6 FK TUZLA CITY 12 5 2 5 17
7 HŠK ZRINJSKI 10 5 1 4 16
8 FK SLOBODA TUZLA 12 4 2 6 14
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 12 4 1 7 13
10 FK RADNIK 12 2 5 5 11
11 FK KRUPA NA VRBASU 12 2 1 9 7
12 FK OLIMPIK 12 2 0 10 6
Domaćin Rezultat Gost
FK SARAJEVO --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK KRUPA NA VRBASU --:-- FK TUZLA CITY
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK OLIMPIK
HŠK ZRINJSKI --:-- FK VELEŽ
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK RADNIK
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK BORAC

genius sports logo

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Rođeni" Mostar, subota 24. 10. 2020. 17:00h
  • Gradski stadion Bijeljina, nedjelja 25. 10. 2020. 19:05h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba