Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

m:tel PREMIJER LIGA BiH 2021/22

Službena lica za 12. kolo

 

FK LEOTAR – FK RADNIK

Datum

02.10.2021.             15:00

TV prenos

 

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

             Mjesto

Trebinje

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

Skoko Goran - Ljubuški

A 2

Zahiragić Emir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Halilagić Ermin - Sarajevo

4

Musa Mateo – Čitluk

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

FK RUDAR PRIJEDOR – FK SLOBODA

Datum

03.10.2021.             15:00

TV prenos

ARENA

Sudija

Marić Dražen – Bijeljina

             Mjesto

Prijedor

A 1

Perić Marko – Mostar

Delegat

Ćupina Samir - Sarajevo

A 2

Kačavenda Radislav – Gradiška

Posmatrač suđenja

Vukasović Radoslav-Trebinje

4

Gigović Miloš – Gradiška

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

HŠK ZRINJSKI – NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

02.10.2021.             19:00

TV prenos

ARENA

Sudija

Sivac Ermin – Zenica

             Mjesto

Mostar

A 1

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Šarić Damir - Tuzla

A 2

Čaušević Moamer – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir-Sarajevo

4

Kaljanac Haris – Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

HŠK POSUŠJE – FK VELEŽ

Datum

02.10.2021.             15:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

             Mjesto

Posušje

A 1

Tešanović Stefan – Is.Sarajevo

Delegat

Sinanović Fahrudin - Kalesija

A 2

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Posmatrač suđenja

Drašković Dalibor – Ist.Sarajevo

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

FK TUZLA CITY – FK SARAJEVO

Datum

03.10.2021.             17:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Njegomirović Aleksandar-Prnjavor

             Mjesto

Tuzla

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Delegat

Stojčić Siniša - Laktaši

A 2

Beljo Davor – Mostar

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

FK BORAC – FK ŽELJEZNIČAR

Datum

04.10.2021.             18:00

TV prenos

ARENA

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

             Mjesto

Banja Luka

A 1

Lazić Damir – Brčko

Delegat

Ristović Davor – Ist. Sarajevo

A 2

Dujmović Boris – Mostar

Posmatrač suđenja

Budimlić Asmir - Bihać

4

Kazlagić Mirza - Cazin

Bezbjednost

 

5

 

Medicinski službenik

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK BORAC 0 0 0 0 0
2 FK IGMAN 0 0 0 0 0
3 FK LEOTAR 0 0 0 0 0
4 FK SARAJEVO 0 0 0 0 0
5 FK SLOBODA TUZLA 0 0 0 0 0
6 FK SLOGA DOBOJ 0 0 0 0 0
7 FK TUZLA CITY 0 0 0 0 0
8 FK VELEŽ 0 0 0 0 0
9 FK ŽELJEZNIČAR 0 0 0 0 0
10 HŠK POSUŠJE 0 0 0 0 0
11 HŠK ZRINJSKI 0 0 0 0 0
12 NK ŠIROKI BRIJEG 0 0 0 0 0
Domaćin Rezultat Gost
FK BORAC --:-- FK SLOGA DOBOJ
FK SARAJEVO --:-- FK TUZLA CITY
HŠK POSUŠJE --:-- FK VELEŽ
FK IGMAN --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SLOBODA TUZLA --:-- HŠK ZRINJSKI
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK LEOTAR
  • ASA osiguranje
  • Bavaria
  • Securitas
  • Centrotrans
  • Oaza
  • Avaz

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba