Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

m:tel Premijer liga BiH sezona 2022/23

Službena lica za 8. kolo

 

FK SLOGA DOBOJ - FK VELEŽ

Datum

30.08.2022           19:00

TV prenos

ARENA

Sudija

Deljković Benjamin – Sarajevo

Mjesto

Modriča

A 1

Rustić Božidar – Gradiška

Delegat

Gvozden Haris - Sarajevo

A 2

Žugić Nebojša – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Kunić Ratko – Banja Luka

4

Šehović Admir – Sarajevo

 

 

 

 

FK TUZLA CITY - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

31.08.2022            17:00

TV prenos

ARENA

Sudija

Gedžić Darko – Brčko

Mjesto

Srebrenik

A 1

Dujak Goran – Orašje

Delegat

Milošević Mirko – Zvornik

A 2

Čolić Josip – Kupres

Posmatrač suđenja

Širko Momir – Banja Luka

4

Marić Dražen – Bijeljina

 

 

 

 

FK BORAC - HŠK ZRINJSKI

Datum

31.08.2022           16:30

TV prenos

ARENA

Sudija

Kazlagić Mirza – Cazin

Mjesto

Novi Grad

A 1

Zahiragić Emir – Sarajevo

Delegat

Đuran Mario – Modriča

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Posmatrač suđenja

Kulović Sead – Sarajevo

4

Musić Admir – Sarajevo

 

 

 

 

FK SARAJEVO - FK LEOTAR

Datum

30.08.2022            20:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Njegomirović Aleksandar – Prnjavor

Mjesto

Zenica

A 1

Macić Amer – Mostar

Delegat

Sinanović Fahrudin - Kalesija

A 2

Musa Jure – Čitluk

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

4

Martinović Josip – Čapljina

 

 

 

 

HŠK POSUŠJE - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

31.08.2022            17:30

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Mjesto

Posušje

A 1

Udovičić Sreten – Prijedor

Delegat

Grganović Franjo – Novi Travnik

A 2

Kačavenda Radislav – Gradiška

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio – Višići

4

Gigović Miloš – Gradiška

 

 

 

 

FK IGMAN - FK SLOBODA

Datum

31.08.2022            17:30

TV prenos

 

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Mjesto

Doboj Kakanj

A 1

Ćosić Marijan – Široki Brijeg

Delegat

Ćupina Samir - Sarajevo

A 2

Čaušević Moamer – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Terzić Husein – Travnik

4

Bandić Antoni - Grude

 

 

 

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 HŠK ZRINJSKI 18 12 3 3 39
2 NK ŠIROKI BRIJEG 19 10 6 3 36
3 FK BORAC 19 10 3 6 33
4 FK ŽELJEZNIČAR 18 8 5 5 29
5 FK SARAJEVO 18 7 4 7 25
6 FK VELEŽ 18 5 9 4 24
7 HŠK POSUŠJE 19 6 5 8 23
8 FK TUZLA CITY 19 6 3 10 21
9 FK LEOTAR 19 6 3 10 21
10 FK SLOGA DOBOJ 19 6 3 10 21
11 FK SLOBODA TUZLA 19 4 7 8 19
12 FK IGMAN 19 4 5 10 17
Domaćin Rezultat Gost
FK SLOGA DOBOJ --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK IGMAN --:-- FK ŽELJEZNIČAR
HŠK POSUŠJE --:-- FK LEOTAR
FK SARAJEVO --:-- HŠK ZRINJSKI
FK BORAC --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
  • ASA osiguranje
  • pbs
  • Bavaria
  • Securitas
  • Centrotrans
  • Oaza
  • Avaz

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba