„A“ reprezentativke Bosne i Hercegovine juče su doputovale u Győr (Mađarska) gdje će odigrati meč prvog kola grupe B4 UEFA Lige nacija protiv Bjelorusije.
Zmajice su večeras na stadionu „Gyirmóti“ odradile službeni trening, a na istom mjestu će sutra u 21:00 sat biti odigrana utakmica.
U video prilogu pogledajte šta o pripremama i susretu sa Bjelorusijom kaže trener golmana Esad Ibrahimović.







