Danas je u Sarajevu obavljeno izvlačenje parova polufinala Kupa BiH. Tako će se 16. marta u 15 sati na „Grbavici“ sastati „Željezničar“ i „Široki Brijeg“ , dok će zbog nastupa reprezentacije „Čelik“ i „Olimpic“ svoj meč odigrati 30.03. 2011.
Revanš susreti na programu su 6. aprila.
JUNIORI
U polufinalu takmičenja za pobjednika Kupa u juniorskoj konkurenciji sastaće se „Zrinjski“-„Rudar“ i „Sloboda“- „Drina“.
Prve utakmice se igraju 23. marta u 15 sati, a revanš mečevi 13. aprila u 16:30 sati.
FFBIH Activities





FK BORAC
HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO
FK VELEŽ
NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK
FK SLOGA DOBOJ
HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR



