Nakon današnjeg sastanka sa delegacijom FIFA/UEFA, članovi Komiteta za normalizaciju i ambasadori Duško Bajević i Sergej Barbarez su održali sastanak sa predstavnicima entitetskih saveza, koje su predstavljali predsjednik FS RS Mile Kovačević i generalni sekretar Rodoljub Petković, te iz NS Federacije predsjednik Iljo Dominković i generalni sekretar Eldin Baković.
Vođena je dugotrajna i konstruktivna rasprava o brojnim temama i odnosima između entitetskih saveza i NS/FS BiH. Zajednički zaključak je da u narednom periodu svi savezi treba da ulože maksimalne napore u cilju poboljšanja međusobnih odnosa, a u interesu fudbala.
Predsjednik Komiteta za normalizaciju Ivica Osim je na kraju izrazio zahvalnost predstavnicima entitetskih saveza na iznesenim sugestijama i konstruktivnim prijedlozima
| Klub | U | P | N | I | Bod | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HŠK ZRINJSKI |
3 | 3 | 0 | 0 | 9 |
| 2 | NK ŠIROKI BRIJEG |
3 | 2 | 1 | 0 | 7 |
| 3 | FK BORAC |
2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
| 4 | FK SARAJEVO |
2 | 1 | 1 | 0 | 4 |
| 5 | BSK |
3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
| 6 | FK ŽELJEZNIČAR |
2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 7 | FK VELEŽ |
3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
| 8 | FK SLOGA DOBOJ |
2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| 9 | FK RADNIK |
3 | 0 | 1 | 2 | 1 |
| 10 | NK ČELIK |
3 | 0 | 0 | 3 | 0 |



















