Disciplinska komisija NS/FS BiH na sjednici održanoj danas, razmatrala je po prijavi Komiteta za normalizaciju, incident na finalnoj utakmici Kupa NK „Čelik“- FK „Željezničar“ na kojoj je igrač „Čelika“ Semjon Milošević bacio medalju, te donijela ODLUKU da se Semjon Milošević kazni sa tri (3) utakmice neigranja.
Zbog loše organizacije utakmica završnice kadetskog i juniorskog prvenstva FK „Sloboda“ je kažnjen novčano u iznosu od 1500 KM.
Zbog pokušaja fizičkog napada na suca kadeti FK „Željezničar“ su kažnjeni: Hota Bakir - 5 utakmica neigranja, Gljiva Erdal - 4 utakmice, Mirnes Ožegović i Alem Karamehmedović po 3 utakmice neigranja.
FFBIH Activities





FK BORAC
HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO
FK VELEŽ
NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK
FK SLOGA DOBOJ
HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR



