Danas je u Sarajevu održana 37. Redovna sjednica IO na kojoj su doneseni sljedeći zaključci:
•Usvojen je zapisnik sa sa 36. Redovne sjednice IO;
•Vanredna sjednica Skupštine NS/FS BiH biće održana 29. marta u 11 sati u Sarajevu. Na sjednici će biti razmatran prijedlog novog Statuta NS/FS BiH;
•Prihvata se nacrt budžeta NS/FS BiH za 2011. godinu sa određenim primjedbama koje će biti ugrađene u konačan tekst nacrta. Odlučeno je da reviziju poslovanja NS/FS BiH u 2010. godini izvrši revizorska kuća „Revsar“ iz Sarajeva;
•Prijedlozi stručnih Pravilnika: Pravilnik o statusu trenera i Pravilnik Centra za edukaciju trenera, vraćeni su na dopunu Tehničkom odjelu NS/FS BiH, te će ponovo biti razmatrani na narednoj sjednici IO u skladu sa primjedbama članova IO;
•Prijedlog stručnih štabova reprezentativnih selekcija (osim“A” reprezentacije), nije usvojen. Tehnički odjel treba u saradnji sa entitetskim savezima da pripremi novi prijedlog koji će biti na dnevnom redu naredne sjednice IO;
•Usvojeni su prijedlozi izmjena na listama pojedinih komiteta IO NS/FS BiH i listama službenih lica Premijer lige BiH;
•Usvojena je odluka o odgađaju primjene infrastrukturnog kriterija koji se odnosi na sjedeća mjesta na pojedinim stadionima Premijer lige BiH u narednih šest mjeseci;
•Naredna sjednica IO zakazana je za 11.03. 2011.
FF BIH Activities





FK BORAC
HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO
FK VELEŽ
NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK
FK SLOGA DOBOJ
HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR



