Odigrane su prve četvrtfinalne utakmice za prvaka BiH u konkurenciji pionira.
Klubovi FK "Kozara" iz Gradiške i FK "Leotar" iz Trebinje su se dogovorili da igraju jednu utakmicu na neutralnom terenu. Susret je odigran na stadionu “Grbavica” u Sarajevu, a pioniri “Kozare” su sa 2:1 pobijedili vršnjake “Leotara” i tako postali prvi polufinalisti.
Pioniri “Sarajeva” su u Gornjoj Dubici kod Odžaka savladali “Mladost” sa 3:1, dok je “Tomislav” na domaćem terenu ostvario prednost nad Širokim Brijegom od 1:0.
Modriča Maxima je odigrala 0:0 sa ekipom Klub 7 iz Tuzle.
Revanš utakmice na programu su u srijedu 22.06.2011 u 18 sati.
Youth competitions





FK BORAC
HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO
FK VELEŽ
NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK
FK SLOGA DOBOJ
HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR



