Seniad Ibričić će se danas priključiti „A“ timu odlučio je selektor Blaž Slišković.
Zbog žutih kartona on neće moći nastupiti za U-21 reprezentaciju koja će sutra igrati revanš meč baraža za EP protiv vršnjaka iz Češke Republike.Ibričić će večeras trenirati sa "A" timom za koji do sada ima ubilježena četiri nastupa





FK BORAC
HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO
FK VELEŽ
NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK
FK SLOGA DOBOJ
HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR



