Danas su svi klubovi koji su kroz domaća takmičenja izborili nastup na međunarodnoj sceni prijavljeni za UEFA takmičenja za narednu sezonu.
Tako će prvak BiH Borac nastupiti u Ligi šampiona, dok će Sarajevo, Željezničar i Široki Brijeg igrati u Evropa ligi.
Žrijeb za prva dva kvalifikaciona kruga za Ligu šapiona i Evropa ligu obaviće se u Nionu 20. juna 2011. godine. Od naših predstavnika jedino će Široki Brijeg igrati u prvom krugu.
FF BIH Activities





FK BORAC
HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO
FK VELEŽ
NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK
FK SLOGA DOBOJ
HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR



