U organizaciji NS/FS BiH 5. jula 2011. godine u 11 sati će se u hotelu „Park“ u Vogošći održati seminar za klubove Premijer nogometne lige o FIFA TMS sistemu i međunarodnom transferu igrača.
Istog dana, ali u 13 sati, takođe u hotelu „Park“, Komitet za normalizaciju NS/FS BiH će se sastati sa predsjednicima i direktorima klubova Premijer lige, a tema sastanka je organizacija takmičenja u Premijer ligi BiH u sezoni 2011/2012.
Nakon sastanka predviđeno je da se u 14:00 sati održi žrijebanje takmičarskih brojeva klubova Premijer lige BiH (seniori) za takmičarsku 2011/2012. godinu. Sat kasnije (15:00) biće obavljen žrijeb klubova Premijer omladinske lige (juniori i kadeti).
FF BIH Activities





FK BORAC
HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO
FK VELEŽ
NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK
FK SLOGA DOBOJ
HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR



