Žrijebom je danas odlučeno da domaćin prve utakmice Kupa 09.05.2007. bude NK“Široki Brijeg“.
Nakon izvršenog žrijeba predstavnici klubova su o šansama u Kup rekli sljedeće:
NK „Široki Brijeg“- Zlatan Mijo Jelić:“Došli smo do finala,bilo bi nam drago da se druga utakmica igra u Širokom,ali žrijeb je odlučio da to bude prva.
Šanse su podjednake,rekao bih,50 odsto za svaku ekipu.Sigurno je da ćemo mi obzirom da u prvenstvu nismo zadovoljni ostvarenim pokušati da to nadoknadimo osvajanjem Kupa.Igramo protiv jedne dobre ekipe,a pobjediće bolji.“
FK „Slavija“-Dragan Kulina:“Ostvarile su se naše želje i ambicije da posle dva polufinala igramo finale.
Za protivnika imamo renomirani klub koji predstavlja perjenicu bh fudbala.
Složio bih se da su naše šanse podjednake,ali kako u Kup ne važe pravila oko favorita,mi ćemo svakako nastojati da velikom željom,motivom i dobrom igrom na terenu, osvojimo Kup.“





FK BORAC
HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO
FK VELEŽ
NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK
FK SLOGA DOBOJ
HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR



