Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

Službena lica - V kolo

Kategorija: Vijesti

GRUPA SJEVER

LAKTAŠI - ORAŠJE
Laktaši, 07.09.Stadion Laktaša
KADETI 14,30 - JUNIORI 16,30
DELEGAT: Alagic Meho (Cazin)
Sudija: Radiša Dejan (Banja Luka)
A 1: Prošic Eldis (Cazin)
A 2: Hrustanovic Jasmin (Bihac)

CELIK - BORAC
Zenica, 07.09.Stad. Kamberovica P.
KADETI 15,00 - JUNIORI 17,00
DELEGAT: Kuric Muharem (D. Vakuf)
Sudija: Arnautovic Midhat (Tuzla)
A 1: Smajic Jasmin (Tuzla)
A 2: Brzovic Šemso (Tuzla)

SLOBODA - MODRICA MAKSIMA
Tuzla, 06.09.Stadion Tušanj
KADETI 10,00 - JUNIORI 12,00
DELEGAT: Džijan Krunislav (BoK)
Sudija: Dominkovic Vladimir (Orašje)
A 1: Malnar Aleksandar (Orašje)
A 2: Lacic Niko (Brcko)

TRAVNIK - ZVIJEZDA
Travnik, 06.09. Stadion Pirota
KADETI 14,30 - JUNIORI 16,30
DELEGAT: Turkovic Selmo (Sarajevo)
Sudija: Pervan Adnan (Sarajevo)
A 1 Bjelica Vladimir (I. Sarajevo)
A 2: Draškovic Dalibor (I. Sarajevo)

GRUPA JUG

ZRINJSKI - VELEŽ
Mostar, 04.09.Stadion Bijeli Brijeg
KADETI 15,00 - JUNIORI 17,00
DELEGAT: Kundačina Radislav (Trebinje)
Sudija:Paradžik Goran (Ljubuški)
A 1: Jelić Marinko (Široki Brijeg)
A 2: Kožul Oliver (Široki Brijeg)

SARAJEVO - ŽELJEZNIČAR

Sarajevo,06.09.Stadion A.F.Hase
KADETI 14,00 - JUNIORI 16,00
DELEGAT: Baković Eldin (Sarajevo)
Sudija: Bureković Muamer (Zenica)
A 1: Terzić Husein (Travnik)
A 2: Riđalović Rizah (Zenica)

SLAVIJA - LEOTAR
I. Sarajevo, 08.09. SRC Slavija
KADETI 15,00 - JUNIORI 17,00
DELEGAT: Kamber Husein (Sarajevo)
Sudija: Ibrišimbegović Senad (Travnik)
A 1: Grabus Adnan (Travnik)
A 2: Grabus Elvir (Travnik)

POSUŠJE - ŠIROKI BRIJEG
Posušje, 04.09. Stadion Mokri Dolac
KADETI 15,30 - JUNIORI 17,30
DELEGAT: Smoljo Franjo (Kupres)
Sudija: Buljan Mirko (Mostar)
A 1: Selimotić Nedim (Mostar)
A 2: Čišić Almir (Mostar)

select banner 02

Pretraga vijesti po datumu objave


Domaćin Rezultat
Gost
HŠK ZRINJSKI : NK ŠIROKI BRIJEG
19.09.2020. 16:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 2 FK VELEŽ
19.09.2020. 18:00
FK RADNIK 4 : 0 FK OLIMPIK
19.09.2020. 20:00
FK ŽELJEZNIČAR 0 : 1 FK KRUPA NA VRBASU
20.09.2020. 18:00
FK SLOBODA TUZLA 2 : 3 FK SARAJEVO
21.09.2020. 18:00
FK BORAC 2 : 0 FK TUZLA CITY
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 8 6 2 0 20
2 FK BORAC 8 5 0 3 15
3 FK ŽELJEZNIČAR 7 5 0 2 15
4 FK TUZLA CITY 8 4 1 3 13
5 FK VELEŽ 8 3 3 2 12
6 NK ŠIROKI BRIJEG 7 3 2 2 11
7 FK SLOBODA TUZLA 8 3 1 4 10
8 HŠK ZRINJSKI 6 3 1 2 10
9 FK RADNIK 8 1 4 3 7
10 FK KRUPA NA VRBASU 8 2 1 5 7
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 8 2 1 5 7
12 FK OLIMPIK 8 1 0 7 3
Domaćin Rezultat Gost
FK SARAJEVO --:-- FK ŽELJEZNIČAR
26.09.2020. 16:00
FK OLIMPIK --:-- FK BORAC
26.09.2020. 18:00
FK VELEŽ --:-- FK RADNIK
27.09.2020. 18:00
FK TUZLA CITY --:-- FK SLOBODA TUZLA
27.09.2020. 20:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
28.09.2020. 16:00
FK KRUPA NA VRBASU --:-- HŠK ZRINJSKI

genius sports logo

Ženski fudbal

kontaktizenskihklubova

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba