Francuzi, kako je najavljeno, stižu čarter letom 15.avgusta u poslijepodnevnim satima.
Za ovu utakmicu štampaće se 28.000 karata čije cijene su: 10 KM Jug-Sjever, 15 KM Istok i 20 KM Zapad. Uz svaku ulaznicu dobija se na poklon CD sa navijačkom pjesmom.
*Rok za akreditovanje ističe 5.avgusta. Broj akreditacija za medije je ograničen.
„U-21“
Na istoj press konferenciji selektor Ibro Zukanović će objaviti imena reprezentativaca za kvalifikacijsku utakmicu za Evropsko Prvenstvo sa Armenijom, 16. avgusta u Zenici.
„U-19“, “U-17“
Selekcije „U-19“ i „U-17“ naše zemlje igraće prijateljsku utakmicu sa vršnjacima iz Slovenije 23. avgusta u Murskoj Soboti.
Kamp
Ovog vikenda u Međugorju počinje kamp za mlade igrače iz dijaspore, pionire, kadete i juniore i trajaće do 14. avgusta.
Radom kampa će rukovoditi koordinatori za omladinski fudbal u NS/FS BiH Katalinski, Pirić i Smajlović, uz selektore Nikića, Stojnića i Petrovića.
Cilj kampa je da se stvori uvid u potencijal sa kojim raspolažemo kad je riječ o mladim igračima iz dijaspore.
Seminar
Sutra bi u hotelu „Park“ u Vogošći u 11 sati trebalo da počne seminar za službena lica za Premijer ligu (sudije, delegati, kontrolori) iz Fudbalskog saveza Republike Srpske, koji nisu prisustvovali seminaru održanom 24, 25, 26. i 29.jula.




























