Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

Utakmice 1/16 finala

Kategorija: Vijesti

OÐAK 102 - ŠIROKI BRIJEG

Gl.sudija: Denis Begović (Gradačac)
A1: Šemso Brzović (Tuzla)
Odžak, 04.10.2005. 15:00 A2: Zlatan Bečirović (Mramor)
Delegat: Rodoljub Oljača (Gradiška) IV: Ahmet Ibranović (Gradačac)
Kontrolor:

RADNIK - IGMAN

Gl.sudija: Midhat Arnautović (Tuzla)
A1: Mato Stanić (Prud)
Bijeljina, 21.09.2005. 15:30 A2: Dragan Vasiljević (Doboj)
Delegat: Ljubomir Čordašević (Šamac) IV: Mirza Suljaković (Tuzla)
Kontrolor:

SLOGA - MODRIČA MAXIMA

Gl.sudija: Elmir Alekčković (Sarajevo)
A1: Mujo Tutun (Sarajevo)
Doboj, 21.09.2005. 17:30 A2: Rusmir Bašić (Sarajevo)
Delegat: Mersim Mešić (Gradačac) IV: Jasenko Pljevljak (Sarajevo)
Kontrolor:

SLOBODA - ŽELJEZNIČAR

Gl.sudija: Siniša Zrnić (Zenica)
A1: Zikrija Pašalić (Zenica)
Tuzla, 04.10.2005. 15:30 A2: Rizah Riđalović (Zenica)
Delegat: Muharem Kurić (Donji Vakuf) IV: Adnan Alispahić (Zenica)
Kontrolor:

BORAC - TRAVNIK

Gl.sudija: Miro Hrkač (Široki Brijeg)
A1: Danko Čavar
Banja Luka, 21.09.2005. 15:30 A2: Jasmin Hrustanović (Bihać)
Delegat: Ivan Tabak (Livno) IV: Almir Alijagić (Bihać)
Kontrolor:

ČELIK - SAŠK NAPREDAK

Gl.sudija: Goran Paradžik (Ljubuški)
A1: Drago Čule (Kruševo)
Zenica, 21.09.2005. 15:30 A2: Franjo Bandić (Tomislavgrad)
Delegat: Krunislav Džijan (Bok) IV: Semir Kaplan (Stolac)
Kontrolor:

ORAŠJE - VELEŽ

Gl.sudija: Lazo Aleksić (Brčko)
A1: Miroslav Mirić (Šanac)
Orašje, 21.09.2005. 15:30 A2: Jovan Kajtaz (Modriča)
Delegat: Alojz Zovko (Žepče) IV: Goran Lakić (Brčko)
Kontrolor:

RUDAR (U) - LJUBIĆ

Gl.sudija: Edin Golać (Banovići)
A1: Bilal Bogilović (Sarajevo)
Ugljevik, 21.09.2005. 15:30 A2: Nermin Šehović (Sarajevo)
Delegat: Zvopnimir Marić (Orašje) IV: Anto Živković (Orašje)
Kontrolor:

SLAVIJA - JEDINSTVO (Bi)

Gl.sudija: Mevludin Efendić (Sarajevo)
A1: Edin Selimović (Bugojno)
I. Sarajevo, 21.09.2005. 15:30 A2: Miroslav Biletić (Stolac)
Delegat: Ferid Čović (Goražde) IV: Adnan Perven (Sarajevo)
Kontrolor:

BUDUĆNOST - BOSNA

Gl.sudija: Robert Zrilić (Banja Luka)
A1: Goran Lepir (Banja Luka)
Banovići, 21.09.2005. 15:30 A2: Goran Ćejić (Banja Luka)
Delegat: Milan Vićić (Ugljevik) IV: Radomir Popović (Banja Luka)
Kontrolor:

RUDAR (K) - VOGOŠĆA

Gl.sudija: Dragan Skakić (Gradiška)
A1: Budimir Mihajlović (Zvornik)
Kakanj, 21.09.2005. 15:30 A2: Siniša Janjić (Bijeljina)
Delegat: Dubravko Prstojević (Banja Luka) IV: Joco Radić (Šamac)
Kontrolor:

ZRINJSKI - KOZARA

Gl.sudija: Elmir Trako (Vitez)
A1: Radoslav Kapor (Trebinje)
Mostar, 21.09.2005. 15:30 A2: Slavko Marjanović (Pale)
Delegat: Radislav Kundačina (Trebinje) IV: Elmir Pilav (Sarajevo)
Kontrolor:

SARAJEVO - LEOTAR

Gl.sudija: Vladimir Dominković (Orašje)
A1: Niko Lacić (Brčko)
Sarajevo, 21.09.2005. 15:30 A2: Zifet Pilavić (Turbe)
Delegat: Momčilo Tošić (Istočno Sarajevo) IV: Aleksandar Malnar (Donja Mahala)
Kontrolor:

MIS KREŠEVO - TOMISLAV

Gl.sudija: Radoslav Vukasović (Trebinje)
A1: Tihomir Sučić (Livno)
Kreševo, 21.09.2005. 15:30 A2: Nikica Tomas (Drinovci)
Delegat: Mišo Paunić (Sokolac) IV: Miodrag Bodiroga (Doboj)
Kontrolor:

ŽEPČE - TUZLA

Gl.sudija: Novo Panić (Doboj)
A1: Zoran Taborin (Zvornik)
Žepče, 21.09.2005. 15:30 A2: Dragan Bojanić (Bijeljina)
Delegat: Rudolf Marić (Posušje) IV: Željko Marić (Doboj)
Kontrolor:

POSUŠJE - JEDINSTVO (Bč)

Gl.sudija: Mirko Buljan (Mostar)
A1: Mihovil Merdžan (Čapljina)
Posušje, 11.10.2005. 15:00 A2: Hrvoje Turudić (Čitluk)
Delegat: Vitomir Šilić (Sarajevo) IV: Boro Matan (Livno)
Kontrolor:

select banner 02

Pretraga vijesti po datumu objave


  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 19 13 6 0 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 19 11 3 5 36
3 NK ŠIROKI BRIJEG 19 10 4 5 34
4 FK VELEŽ 19 9 6 4 33
5 FK BORAC 19 10 2 7 32
6 HŠK ZRINJSKI 19 10 2 7 32
7 FK TUZLA CITY 19 8 3 8 27
8 FK SLOBODA TUZLA 19 6 4 9 22
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 19 6 1 12 19
10 FK RADNIK 19 3 6 10 15
11 FK KRUPA NA VRBASU 19 3 4 12 13
12 FK OLIMPIK 19 4 1 14 13
Domaćin Rezultat Gost
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
HŠK ZRINJSKI --:-- FK KRUPA NA VRBASU
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK SARAJEVO
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK TUZLA CITY
FK BORAC --:-- FK OLIMPIK
FK RADNIK --:-- FK VELEŽ

Ženski fudbal

kontaktizenskihklubova

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba