Danas je u Vogošći održana press konferencija uoči predstojeće kvalifikacione utakmice za EP reprezentacija U-21 BiH i Mađarske.
Selektor Branimir Tulić s optimizmom govori o ovom duelu: „Pokušali smo osvježiti tim pred ovu utakmicu i nadam se da ćemo prikazati dobru igru.Zdravstveni bilten je dobar, a vjerujem da će i Šehić biti spreman da stane na gol.Mađari imaju prednost od dva boda, bili su treći na svijetu, ali i mi smo se izvukli iz krizne situacije koju smo imali prošle godine i možemo dobro odigrati. Maksimalno smo se pripremili za njih i oni za mene nisu sutra favoriti.“
Sa selektorom se slaže i reprezentativac Ivan Sesar:
„To što su Mađari bili treći na svijetu nije nam alibi niti opterećenje.Imaju dobre igrače i biće teško sutra, ali sam uvjeren u našu kvalitetu i da možemo ostvariti dobar rezultat.“
Anes Haordić je bio kratak: „Nadam se pobjedi,optimista sam jer imamo dobru ekipu. Na nas ne smije uticati to što su oni bili treći na svijetu. Vjerujem u sebe i saigrače.“
Selektor A tima Safet Sušić je takođe najavio posjetu sutrašnjem susretu u Zenici što je dodatni motiv za sve igrače da odigraju još bolje.
Utakmica 3 grupe kvalifikacija za EP BiH-Mađarska na programu je sutra u 17 sati, na stadionu „Bilino polje“ u Zenici.





FK BORAC
HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO
FK VELEŽ
NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK
FK SLOGA DOBOJ
HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR



