Žrijebanje parova polufinala Kup-a BiH u seniorskoj i juniorskoj konkurenciji za takmičarsku sezonu 2010/11. obaviće se 08.03.2011. u 12 sati u prostorijama NS/FS BiH u Sarajevu.
U polufinale su se plasirali: NK „Čelik“, FK „Olimpic“, NK „Široki Brijeg“ i FK „Željezničar“.
U juniorskoj konkurenciji polufinalisti su: FK „Drina“, FK „Rudar“, FK „Sloboda“ i HŠK „Zrinjski“.
FF BIH Activities





FK BORAC
HŠK ZRINJSKI
FK SARAJEVO
FK VELEŽ
NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK
FK SLOGA DOBOJ
HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR



