Zmajevi pobjedom otvorili kvalifikacije!

Raspored kola Futsal Premijer lige BiH

1. KOLO

06.10.2018  18:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO HFC ZRINJSKI 2 : 4
06.10.2018  17:30 Sportska dvorana ' Miloš Mrdić ', Trebinje KMF LEOTAR FC CENTAR 3 : 5
05.10.2018  19:30 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO FC SALINES 3 : 11
17.10.2018  18:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD KMF TANGO 7 : 1
06.10.2018  20:00 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA MNK SELJAK LIVNO 5 : 3

2. KOLO

15.10.2018  18:00 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK SELJAK LIVNO 3 : 1
13.10.2018  18:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO MNK KASKADA 1 : 3
14.10.2018  16:00 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES FC MOSTAR SG STAKLORAD 5 : 3
14.10.2018  18:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR KMF BELI ANĐEO 6 : 3
14.10.2018  19:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO KMF LEOTAR 3 : 1

3. KOLO

21.10.2018  20:30 Sportska dvorana ' Miloš Mrdić ', Trebinje KMF LEOTAR HFC ZRINJSKI 3 : 4
21.10.2018  19:30 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO MNK BROTNJO 3 : 7
21.10.2018  18:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD FC CENTAR 8 : 5
20.10.2018  18:30 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA FC SALINES 4 : 4
14.11.2018  20:00 Sportska dvorana, Tomislavgrad MNK SELJAK LIVNO KMF TANGO 2 : 1

4. KOLO

02.11.2018  20:00 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI KMF TANGO 11 : 5
03.11.2018  16:00 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK SELJAK LIVNO 2 : 2
03.11.2018  20:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR MNK KASKADA 4 : 3
04.11.2018  19:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FC MOSTAR SG STAKLORAD 2 : 2
03.11.2018  17:00 Sportska dvorana ' Miloš Mrdić ', Trebinje KMF LEOTAR KMF BELI ANĐEO 3 : 0

5. KOLO

11.11.2018  19:30 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO HFC ZRINJSKI 5 : 3
12.11.2018  17:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD KMF LEOTAR 6 : 2
10.11.2018  18:00 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA MNK BROTNJO 4 : 2
11.11.2018  17:00 Sportska dvorana, Tomislavgrad MNK SELJAK LIVNO FC CENTAR 5 : 1
10.11.2018  20:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO FC SALINES 2 : 9

6. KOLO

18.11.2018  19:30 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI FC SALINES 6 : 4
18.11.2018  20:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR KMF TANGO 7 : 5
18.11.2018  19:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK SELJAK LIVNO 2 : 3
18.11.2018  13:30 Sportska dvorana ' Miloš Mrdić ', Trebinje KMF LEOTAR MNK KASKADA 2 : 1
18.11.2018  19:30 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO FC MOSTAR SG STAKLORAD 4 : 6

7. KOLO

24.11.2018  19:30 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD HFC ZRINJSKI 3 : 2
24.11.2018  15:30 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA KMF BELI ANĐEO 10 : 4
24.11.2018  19:00 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO KMF LEOTAR 1 : 0
25.11.2018  16:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO MNK BROTNJO 6 : 8
24.11.2018  17:00 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES FC CENTAR 2 : 7

8. KOLO

09.12.2018  19:30 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI FC CENTAR 4 : 3
09.12.2018  17:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FC SALINES 6 : 5
08.12.2018  18:00 Sportska dvorana ' Miloš Mrdić ', Trebinje KMF LEOTAR KMF TANGO 3 : 0
09.12.2018  19:30 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO MNK SELJAK LIVNO 7 : 4
09.12.2018  16:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK KASKADA 8 : 2

9. KOLO

15.12.2018  17:00 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA HFC ZRINJSKI 1 : 4
15.12.2018  19:00 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO FC MOSTAR SG STAKLORAD 1 : 4
15.12.2018  20:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO KMF BELI ANĐEO 2 : 7
30.12.2018  16:00 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES KMF LEOTAR 6 : 1
16.12.2018  18:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR MNK BROTNJO 6 : 3

10. KOLO

20.01.2019  18:30 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK BROTNJO 4 : 6
06.02.2019  18:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR KMF LEOTAR 7 : 4
18.01.2019  19:00 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES KMF BELI ANĐEO 6 : 3
06.02.2019  19:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO FC MOSTAR SG STAKLORAD 4 : 6
19.01.2019  19:00 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO MNK KASKADA 3 : 2

11. KOLO

06.02.2019  19:00 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO HFC ZRINJSKI 7 : 1
27.01.2019  18:30 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA KMF TANGO 9 : 5
23.01.2019  17:30 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD FC SALINES 7 : 3
20.02.2019  18:00 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO FC CENTAR 5 : 5
28.01.2019  19:30 Sportska dvorana ' Miloš Mrdić ', Trebinje KMF LEOTAR MNK BROTNJO 0 : 1

12. KOLO

10.02.2019  20:00 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI KMF LEOTAR 4 : 2
10.02.2019  19:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO KMF BELI ANĐEO 4 : 4
10.02.2019  18:00 Sportska dvorana Novo Sarajevo, Sarajevo FC CENTAR FC MOSTAR SG STAKLORAD 2 : 9
09.02.2019  16:00 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK KASKADA 3 : 3
09.02.2019  16:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO MNK SELJAK LIVNO 3 : 9

13. KOLO

16.02.2019  19:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO HFC ZRINJSKI 3 : 9
16.02.2019  19:00 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO FC SALINES 1 : 2
17.02.2019  18:30 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA FC CENTAR 6 : 1
17.02.2019  17:30 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK BROTNJO 5 : 2
17.02.2019  19:30 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO KMF LEOTAR 3 : 0

14. KOLO

23.02.2019  20:00 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI KMF BELI ANĐEO 6 : 2
23.02.2019 Sportska dvorana ' Miloš Mrdić ', Trebinje KMF LEOTAR FC MOSTAR SG STAKLORAD 0 : 3
24.02.2019  19:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK KASKADA 6 : 1
24.02.2019  20:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR MNK SELJAK LIVNO 4 : 1
23.02.2019  16:00 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES KMF TANGO 7 : 2

15. KOLO

03.03.2019  19:30 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES HFC ZRINJSKI 4 : 5
03.03.2019  16:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO FC CENTAR 3 : 3
02.03.2019  19:00 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO MNK BROTNJO 2 : 3
02.03.2019 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA KMF LEOTAR 3 : 0
03.03.2019  17:30 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD KMF BELI ANĐEO 6 : 3

16. KOLO

10.03.2019  20:00 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI FC MOSTAR SG STAKLORAD 7 : 2
10.03.2019  19:30 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO MNK KASKADA 8 : 4
10.03.2019 Sportska dvorana ' Miloš Mrdić ', Trebinje KMF LEOTAR MNK SELJAK LIVNO 0 : 3
10.03.2019  19:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO KMF TANGO 7 : 5
10.03.2019  17:00 Sportska dvorana Novo Sarajevo, Sarajevo FC CENTAR FC SALINES 5 : 3

17. KOLO

15.03.2019  15:00 Sportska dvorana Novo Sarajevo, Sarajevo FC CENTAR HFC ZRINJSKI 6 : 6
16.03.2019  19:00 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK BROTNJO 3 : 3
15.03.2019 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO KMF LEOTAR 3 : 0
16.03.2019  19:00 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO KMF BELI ANĐEO 4 : 2
16.03.2019  19:00 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA FC MOSTAR SG STAKLORAD 1 : 1

18. KOLO

23.03.2019  18:00 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK KASKADA 4 : 2
23.03.2019  18:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK SELJAK LIVNO 2 : 1
22.03.2019  20:00 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO KMF TANGO 8 : 3
23.03.2019 Sportska dvorana ' Miloš Mrdić ', Trebinje KMF LEOTAR FC SALINES 0 : 3
23.03.2019  18:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FC CENTAR 8 : 2

Domaćin Rezultat
Gost
18.05.2019. 17:00
FK KRUPA NA VRBASU 4 : 0 NK GOŠK
HŠK ZRINJSKI 5 : 1 FK TUZLA CITY
FK SARAJEVO 4 : 0 FK ZVIJEZDA-09
FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2 NK ČELIK
FK SLOBODA TUZLA 0 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1 FK RADNIK
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 32 20 7 5 67
2 HŠK ZRINJSKI 32 19 7 6 64
3 NK ŠIROKI BRIJEG 32 13 14 5 53
4 FK ŽELJEZNIČAR 32 13 8 11 47
5 NK ČELIK 32 11 9 12 42
6 FK RADNIK 32 9 14 9 41
7 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 32 11 7 14 40
8 FK SLOBODA TUZLA 32 10 8 14 38
9 FK ZVIJEZDA-09 32 9 10 13 37
10 FK TUZLA CITY 32 9 9 14 36
11 FK KRUPA NA VRBASU 32 8 9 15 33
12 NK GOŠK 32 5 8 19 23
Domaćin Rezultat Gost
25.05.2019. 17:00
FK TUZLA CITY --:-- FK ŽELJEZNIČAR
NK GOŠK --:-- FK SARAJEVO
FK RADNIK --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK KRUPA NA VRBASU
NK ČELIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK ZVIJEZDA-09 --:-- HŠK ZRINJSKI

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba