Plan medijskih aktivnosti

1. KOLO

05.10.2019  19:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF KMF TANGO 7 : 0
05.10.2019  18:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK SELJAK LIVNO 6 : 1
05.10.2019  15:30 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA HFC ZRINJSKI 3 : 3
06.10.2019  18:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD KMF BELI ANĐEO 3 : 0
05.10.2019  20:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR FC SALINES 3 : 5

2. KOLO

13.10.2019  16:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO FC SALINES 1 : 9
13.10.2019  21:00 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO FC CENTAR 1 : 7
16.10.2019  18:00 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI FC MOSTAR SG STAKLORAD 1 : 5
13.10.2019  19:00 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO MNK KASKADA 1 : 0
13.10.2019  17:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK BROTNJO 5 : 3

3. KOLO

20.10.2019  19:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO KMF TANGO 9 : 6
19.10.2019  16:45 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA MNK SLOGA GORNJI VAKUF 2 : 2
30.10.2019  18:30 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK SELJAK LIVNO 10 : 2
19.10.2019  18:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR HFC ZRINJSKI 5 : 2
30.10.2019  19:10 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES KMF BELI ANĐEO 3 : 3

4. KOLO

02.11.2019  16:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO KMF BELI ANĐEO 5 : 3
03.11.2019  18:30 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI FC SALINES 0 : 3
02.11.2019  18:30 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO FC CENTAR 3 : 5
02.11.2019  19:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF FC MOSTAR SG STAKLORAD 1 : 5
03.11.2019  17:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK KASKADA 10 : 3

5. KOLO

09.11.2019  17:00 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA KMF TANGO 7 : 4
10.11.2019  19:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK BROTNJO 3 : 3
10.11.2019  20:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR MNK SLOGA GORNJI VAKUF 8 : 7
08.11.2019  20:45 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK SELJAK LIVNO 10 : 1
10.11.2019  20:00 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO HFC ZRINJSKI 8 : 2

6. KOLO

17.11.2019  16:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO HFC ZRINJSKI
16.11.2019  18:00 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO KMF BELI ANĐEO 3 : 3
17.11.2019  18:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF FC SALINES
17.11.2019  19:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FC CENTAR
14.11.2019  17:00 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA FC MOSTAR SG STAKLORAD 1 : 5

7. KOLO

USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD KMF TANGO
SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR MNK KASKADA
SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK BROTNJO
Klub malog fudbala 'Beli Anđeo',Brčko distrkt BIH, Popovo Polje KMF BELI ANĐEO MNK SLOGA GORNJI VAKUF
SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK SELJAK LIVNO

8. KOLO

Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO MNK SELJAK LIVNO
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF HFC ZRINJSKI
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO KMF BELI ANĐEO
GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA FC SALINES
USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD FC CENTAR

9. KOLO

SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR KMF TANGO
SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES FC MOSTAR SG STAKLORAD
Klub malog fudbala 'Beli Anđeo',Brčko distrkt BIH, Popovo Polje KMF BELI ANĐEO MNK KASKADA
SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK BROTNJO
SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO MNK SLOGA GORNJI VAKUF

10. KOLO

Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO MNK SLOGA GORNJI VAKUF
SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO MNK BROTNJO
SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK KASKADA
Klub malog fudbala 'Beli Anđeo',Brčko distrkt BIH, Popovo Polje KMF BELI ANĐEO FC MOSTAR SG STAKLORAD
SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES FC CENTAR

11. KOLO

SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES KMF TANGO
SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR KMF BELI ANĐEO
USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD HFC ZRINJSKI
GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA MNK SELJAK LIVNO
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK SLOGA GORNJI VAKUF

12. KOLO

Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO MNK BROTNJO
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK KASKADA
SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO FC MOSTAR SG STAKLORAD
SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI FC CENTAR
Klub malog fudbala 'Beli Anđeo',Brčko distrkt BIH, Popovo Polje KMF BELI ANĐEO FC SALINES

13. KOLO

Klub malog fudbala 'Beli Anđeo',Brčko distrkt BIH, Popovo Polje KMF BELI ANĐEO KMF TANGO
SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES HFC ZRINJSKI
SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR MNK SELJAK LIVNO
USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK SLOGA GORNJI VAKUF
GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA MNK BROTNJO

14. KOLO

Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO MNK KASKADA
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FC MOSTAR SG STAKLORAD
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF FC CENTAR
SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO FC SALINES
SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI KMF BELI ANĐEO

15. KOLO

SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI KMF TANGO
Klub malog fudbala 'Beli Anđeo',Brčko distrkt BIH, Popovo Polje KMF BELI ANĐEO MNK SELJAK LIVNO
SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK SLOGA GORNJI VAKUF
SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR MNK BROTNJO
USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK KASKADA

16. KOLO

Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO FC MOSTAR SG STAKLORAD
GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA FC CENTAR
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FC SALINES
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF KMF BELI ANĐEO
SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO HFC ZRINJSKI

17. KOLO

SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO KMF TANGO
SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK SLOGA GORNJI VAKUF
Klub malog fudbala 'Beli Anđeo',Brčko distrkt BIH, Popovo Polje KMF BELI ANĐEO MNK BROTNJO
SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK KASKADA
SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR FC MOSTAR SG STAKLORAD

18. KOLO

Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO FC CENTAR
USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD FC SALINES
GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA KMF BELI ANĐEO
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO HFC ZRINJSKI
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK SELJAK LIVNO
Domaćin Rezultat
Gost
09.11.2019. 13:30
FK RADNIK 1 : 1 FK SARAJEVO
NK ČELIK 2 : 1 FK ZVIJEZDA-09
09.11.2019. 16:00
HŠK ZRINJSKI 4 : 0 FK TUZLA CITY
09.11.2019. 16:30
FK SLOBODA TUZLA 0 : 4 FK ŽELJEZNIČAR
10.11.2019. 13:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 1 FK BORAC
10.11.2019. 16:30
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0 FK VELEŽ
  Klub U P N I Bod
1 FK ŽELJEZNIČAR 16 9 5 2 32
2 FK SARAJEVO 16 9 5 2 32
3 FK BORAC 16 8 4 4 28
4 FK TUZLA CITY 16 8 3 5 27
5 HŠK ZRINJSKI 16 8 2 6 26
6 FK RADNIK 16 8 2 6 26
7 NK ŠIROKI BRIJEG 16 5 6 5 21
8 FK VELEŽ 16 5 4 7 19
9 NK ČELIK 16 5 4 7 19
10 FK SLOBODA TUZLA 16 3 6 7 15
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 16 3 4 9 13
12 FK ZVIJEZDA-09 16 1 3 12 6
Domaćin Rezultat Gost
23.11.2019. 13:00
FK TUZLA CITY --:-- NK ČELIK
FK VELEŽ --:-- FK SARAJEVO
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK RADNIK
23.11.2019. 16:00
FK BORAC --:-- HŠK ZRINJSKI
24.11.2019. 16:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ŠIROKI BRIJEG

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba