Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

SFK 2000, Inter, Radnik i Banja Luka pobjednici regionalnih turnira

Ovog vikenda u Zenici, Posušju, Orašju i Banjaluci održani su turniri za djevojčice do 13 godina.

Rezultati

Grupa Centar (Trening centar NS/FS BiH, Zenica 9.11.2010.):

SFK 2000 Sarajevo-Krivaja 3:1

Čelik-ŠF Respekt 3:0

BAAP Sportivo-SFK 2000 Sarajevo 0:1

Krivaja-Čelik 2:0

BAAP Sportivo-ŠF Respekt 3:0

SFK 2000 Sarajevo-Čelik 1:0

ŠF Respekt-Krivaja 0:4

Čelik-BAAP Sportivo 1:3

ŠF Respekt-SFK 2000 Sarajevo 0:5

Krivaja-BAAP Sportivo 0:2

Tabela: SFK 2000 Sarajevo 12, BAAP Sportivo 9, Krivaja 6, Čelik 3, ŠF Respekt 0.

 

Grupa Jug (Stadion „Mokri Dolac“, Posušje 9.11.2019.):

Iskra Bugojno-Inter Posušje 0:1

Inter Posušje-Sloga Gornji Vakuf 1:0

Sloga Gornji Vakuf-Iskra Bugojno 1:3

Tabela: Inter 6, Iskra 3, Sloga 0.

 

Grupa Sjever (Stadion NK „Hajduk“, Orašje 9.11.2019.):

Gornji Rahić-Posavina 0:3

Radnik-Drina 1:0

Lokomotiva-Gornji Rahić 0:0

Posavina-Radnik 0:1

Lokomotiva-Drina 0:1

Gornji Rahić-Radnik 0:5

Drina-Posavina 0:1

Radnik-Lokomotiva 6:0

Drina-Gornji Rahić 1:0

Posavina-Lokomotiva 4:0

Tabela: Radnik 12, Posavina 9, Drina 6, Gornji Rahić 1, Lokomotiva 1.

 

Grupa Zapad (Pomoćni teren Gradskog stadiona Banja Luka, 10.11.2019.):

Banja Luka-Ljubić 5:0

Ljubić-Željezničar Bos. Krupa 0:6

Željezničar Bos. Krupa-Banja Luka 0:1

Tabela: Banja Luka 6, Željezničar 3, Ljubić 0.

Turniri se nastavljaju na proljeće.

UEFA LIGA NACIJA

intro

SELEKCIJA U P N I +G -G +/- B
italijaITALIJA 2 1 1 0 2 1 1 4
italijaHOLANDIJA 2 1 0 1 1 1 0 3
poljskaPOLJSKA 2 1 0 1 2 2 0 3
bihBIH 2 0 1 1 2 3 -1 1
Domaćin Rezultat
Gost
11.09.2020. 20:00
FK SARAJEVO 4 : 2 FK BORAC
12.09.2020. 16:30
FK OLIMPIK 2 : 1 FK VELEŽ
12.09.2020. 20:00
HŠK ZRINJSKI 2 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
13.09.2020. 16:30
FK KRUPA NA VRBASU 2 : 3 FK SLOBODA TUZLA
13.09.2020. 18:00
NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
13.09.2020. 20:00
FK TUZLA CITY 1 : 0 FK RADNIK
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 7 5 2 0 17
2 FK ŽELJEZNIČAR 6 5 0 1 15
3 FK TUZLA CITY 7 4 1 2 13
4 FK BORAC 7 4 0 3 12
5 NK ŠIROKI BRIJEG 7 3 2 2 11
6 FK SLOBODA TUZLA 7 3 1 3 10
7 HŠK ZRINJSKI 6 3 1 2 10
8 FK VELEŽ 7 2 3 2 9
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 7 2 1 4 7
10 FK RADNIK 7 0 4 3 4
11 FK KRUPA NA VRBASU 7 1 1 5 4
12 FK OLIMPIK 7 1 0 6 3
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
19.09.2020. 16:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK VELEŽ
19.09.2020. 18:00
FK RADNIK --:-- FK OLIMPIK
19.09.2020. 20:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK KRUPA NA VRBASU
20.09.2020. 18:00
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK SARAJEVO
21.09.2020. 18:00
FK BORAC --:-- FK TUZLA CITY

genius sports logo

Ženski fudbal

kontaktizenskihklubova

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba