Tokom jednodnevne radionice obrađeno je više tema a posebna pažnja je posvećena terorizmu, te svim aspektima organizacije utakmica koje nose oznaku „visokog rizika“.
Na dnevnom redu su bile i izmjene i novine u Propozicijama takmičenja u BH Telecom Premijer ligi a učesnici su dobili i detaljna uputstva o ulozi klupskih komesara za bezbjednost.
Osim teoretskih predavanja relevantnih stručnjaka iz Saveza te prof.dr. Mirze Smajića svoja iskustva iz praktičnog susretanja sa nekim od problema iznijeli su i predstavnici MUP-a ZD kantona.
Naglašena je važnost „prepoznavanja“ problema te su predstavnicima klubova dati konkretni prijedlozi i savjeti vezani za teme koje su obrađene na današnjem seminaru.


























