Tema sastanka bila je organizacija Evropskog prvenstva za igračice do 17 godina, a koje će biti održano u našoj zemlji 2022. godine.
Na sastanku se govorilo i o unaprijeđenju infrastrukture na stadionima Veleža i Zrinjskog na kojim će se igrati susreti EURA 2020.
Pored Mostara, utakmice turnira će biti odigrane u Sarajevu i Istočnom Sarajevu, te su planirani sastanci i sa tim gradskim upravama s ciljem involviranja viših nivoa vlasti u organizaciju ovog značajnog događaja za Bosnu i Hercegovinu.
FOTO: Grad Mostar







