BH. PIONIRI POBJEDNICI TURNIRA „JOSIP KATALINSKI-ŠKIJA“

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 7. kolo

 

FK MLADOST - NK ČELIK

Datum

25.08.2018.

TV prenos

 

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

17:00

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Kakanj

A 2

Maksimović Bojan – Modriča

Delegat

Glavaš Vladimir - Drinovci

4

Došlo Slađan – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK RADNIK

Datum

25.08.2018.

TV prenos

 

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

19:00

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Mjesto

Tuzla

A 2

Dujak Goran – Odžak

Delegat

Brkić Miloš - Laktaši

4

Kaljanac Haris – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

26.08.2018.

TV prenos

                                  

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Termin

17:00

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

Gabela

A 2

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Delegat

Omanović Ramiz - Bihać

4

Gigović Miloš – Gradiška

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK KRUPA

Datum

26.08.2018.

TV prenos

BHT1  

Sudija

Paradžik Goran – Ljubuški

Termin

20:00

A 1

Hrstić Dalibor – Ljubuški

Mjesto

Sarajevo

A 2

Perić Marko – Mostar

Delegat

Hadžić Amir – Vel.Kladuša

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK TUZLA CITY

Datum

25.08.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

20:00

A 1

Đozić Enes – Sarajevo

Mjesto

Mostar

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Janković Milan - Trebinje

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - FK SARAJEVO

Datum

25.08.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Termin

17:00

A 1

Musa Jure – Mostar

Mjesto

Mostar

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Delegat

Skoko Goran - Ljubuški

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Antonio Blažević - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

Domaćin Rezultat
Gost
13.04.2019. 16:00
FK ZVIJEZDA-09 2 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
13.04.2019. 16:30
FK KRUPA NA VRBASU 5 : 2 NK ČELIK
FK TUZLA CITY 1 : 1 FK RADNIK
HŠK ZRINJSKI 1 : 0 FK ŽELJEZNIČAR
14.04.2019. 16:30
NK GOŠK 3 : 2 FK SLOBODA TUZLA
14.04.2019. 19:30
FK SARAJEVO 0 : 0 NK ŠIROKI BRIJEG
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 26 17 6 3 57
2 HŠK ZRINJSKI 26 16 5 5 53
3 NK ŠIROKI BRIJEG 26 9 13 4 40
4 FK ŽELJEZNIČAR 26 10 6 10 36
5 FK RADNIK 26 8 11 7 35
6 NK ČELIK 26 9 8 9 35
7 FK SLOBODA TUZLA 26 9 7 10 34
8 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 26 8 6 12 30
9 FK TUZLA CITY 26 7 8 11 29
10 FK ZVIJEZDA-09 26 6 9 11 27
11 NK GOŠK 26 5 8 13 23
12 FK KRUPA NA VRBASU 26 4 9 13 21
Domaćin Rezultat Gost
20.04.2019. 16:30
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK SARAJEVO
20.04.2019. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- HŠK ZRINJSKI
FK RADNIK --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK GOŠK
NK ČELIK --:-- FK TUZLA CITY
20.04.2019. 20:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK KRUPA NA VRBASU

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Tušanj" Tuzla, subota, 20. 4. 2019. 16:30h
  • Stadion "Pecara" Široki Brijeg, subota 20. 4. 2019. 17:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba