BIH DRUGA NA RAZVOJNOM TURNIRU

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 32. kolo

 

FK KRUPA - NK GOŠK

Datum

18.05.2019.

TV prenos

 

Sudija

Paradžik Goran – Ljubuški

Termin

17:00

A 1

Maksimović Bojan – Modriča

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Sinanović Fahrudin – Kalesija

4

Bilbija Luka – Prijedor

Posmatrač suđenja

Kulović Sead – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK ZVIJEZDA 09

Datum

18.05.2019.

TV prenos

                                       MOJA TV              

Sudija

Sivac Ermin – Zenica

Termin

17:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Sarajevo

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Hadžić Amir – Velika Kladuša

4

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir – Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK TUZLA CITY

Datum

18.05.2019.

TV prenos

                                        

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Termin

17:00

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

Mostar

A 2

Demir Mirza – Kakanj

Delegat

Ristović Davor – Istočno Sarajevo

4

Topalović Sabrija – Zenica

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav - Trebinje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - NK ČELIK

Datum

18.05.2019.

TV prenos

                                      MOJA TV                

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Termin

17:00

A 1

Musa Jure – Čitluk

Mjesto

Sarajevo

A 2

Macić Amer – Mostar

Delegat

Janković Milan – Trebinje

4

Bojo Danijel – Kiseljak

Posmatrač suđenja

Stanić Milan – Ugljevik

5

 

Bezbjednost

Pušić Željko – Mostar

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK RADNIK

Datum

18.05.2019.

TV prenos

                                   

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Milić Dženan – Sarajevo

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Delegat

Smoljo Franjo – Kupres

4

Kaljanac Haris – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čule Drago – Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK MLADOST

Datum

18.05.2019.

TV prenos

                                              BHT1

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

17:00

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

Tuzla

A 2

Udovičić Sreten – Prijedor

Delegat

Milošević Mirko – Zvornik

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Prolić Salem – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 33 21 7 5 70
2 HŠK ZRINJSKI 33 19 8 6 65
3 NK ŠIROKI BRIJEG 33 13 15 5 54
4 FK ŽELJEZNIČAR 33 14 8 11 50
5 FK RADNIK 33 10 14 9 44
6 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 33 12 7 14 43
7 NK ČELIK 33 11 10 12 43
8 FK SLOBODA TUZLA 33 10 8 15 38
9 FK ZVIJEZDA-09 33 9 11 13 38
10 FK TUZLA CITY 33 9 9 15 36
11 FK KRUPA NA VRBASU 33 8 9 16 33
12 NK GOŠK 33 5 8 20 23

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba