Rezultati četvrtfinala Kupa

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 13. kolo

 

FK TUZLA CITY - FK RADNIK

Datum

19.10.2019.

TV prenos

                                    ARENA SPORT        

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

15:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Tuzla

A 2

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

Ćupina Samir – Sarajevo

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado – Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - FK BORAC

Datum

19.10.2019.

TV prenos

Mujić Elvis – Banovići                                                                             

Sudija

Novalić Arnel - Doboj Istok

Termin

15:00

A 1

Demir Mirza – Kakanj

Mjesto

Ugljevik

A 2

Topalović Sabrija – Zenica

Delegat

Šarić Damir – Tuzla

4

 

Posmatrač suđenja

Prolić Salem – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

ŽELJEZNIČAR - FK MLADOST

Datum

19.10.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV

Sudija

Njegomirović Aleksandar – Prnjavor

Termin

18:00

A 1

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Mjesto

Sarajevo

A 2

Beljo Davor – Mostar

Delegat

Đajić Dragomir – Istočno Sarajevo

4

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čule Drago – Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK VELEŽ - HŠK ZRINJSKI

Datum

19.10.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV                

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

15:00

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

Mostar

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Delegat

Milošević Mirko - Zvornik

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal – Sarajevo

5

Kaljanac Haris – Sarajevo

Bezbjednost

Osmanović Adi – Sarajevo

6

Bilbija Luka – Banja Luka

FK SARAJEVO - NK ČELIK

Datum

18.10.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV    

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Termin

18:00

A 1

Perić Marko – Mostar

Mjesto

Sarajevo

A 2

Musa Jure – Čitluk

Delegat

Grganović Franjo – Novi Travnik

4

Musa Mateo – Čitluk

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio – Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK SLOBODA

Datum

20.10.2019.

TV prenos

                                                  BHT1

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Čolić Josip – Kupres

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Macić Amer – Mostar

Delegat

Alibašić Suvad – Sarajevo

4

Musić Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav – Trebinje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba