Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

1. KOLO

16.07.2022  18:30 LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK BORAC 0 : 5
17.07.2022  17:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK SARAJEVO 0 : 2
16.07.2022  21:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ HŠK POSUŠJE 5 : 1
16.07.2022  18:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK IGMAN 1 : 0
16.07.2022  18:30 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA 2 : 1
17.07.2022  18:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK ŽELJEZNIČAR 0 : 3

2. KOLO

25.07.2022  11:30 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK SLOGA DOBOJ 0 : 8
03.08.2022  18:00 Stadion Otoka, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI 2 : 1
23.07.2022  18:15 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 5 : 2
23.07.2022  18:30 SEID PADALOVIĆ, BUTUROVIĆ POLJE FK IGMAN FK VELEŽ 0 : 2
24.07.2022  18:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK TUZLA CITY 1 : 2
24.07.2022  17:30 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC 1 : 0

3. KOLO

30.07.2022  13:00 LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK SARAJEVO 1 : 6
31.07.2022  18:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC HŠK POSUŠJE 6 : 0
31.07.2022  17:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK IGMAN 4 : 0
30.07.2022  11:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK SLOBODA TUZLA 0 : 4
30.07.2022  11:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 0 : 5
30.07.2022  18:30 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK LEOTAR 5 : 0

4. KOLO

06.08.2022  18:30 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOGA DOBOJ 2 : 0
06.08.2022  18:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
06.08.2022  18:00 SC Halilovići, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ 4 : 1
06.08.2022  18:15 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK TUZLA CITY 3 : 2
06.08.2022  18:00 SEID PADALOVIĆ, BUTUROVIĆ POLJE FK IGMAN FK BORAC
07.08.2022  18:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK SARAJEVO 0 : 5

5. KOLO

14.08.2022  18:00 LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ HŠK POSUŠJE 2 : 1
13.08.2022  13:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK IGMAN 1 : 1
13.08.2022  18:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
13.08.2022  18:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR 4 : 6
13.08.2022  21:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK LEOTAR 3 : 2
13.08.2022  10:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI 5 : 1

6. KOLO

05.10.2022  15:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOGA DOBOJ
20.08.2022  10:30 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 2 : 0
21.08.2022  17:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK TUZLA CITY 0 : 1
20.08.2022  17:15 SC Halilovići, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 3 : 2
20.08.2022  17:45 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO 0 : 6
20.08.2022  17:30 SEID PADALOVIĆ, BUTUROVIĆ POLJE FK IGMAN HŠK POSUŠJE 0 : 1

7. KOLO

28.08.2022  17:30 LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK IGMAN 2 : 2
27.08.2022  14:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK SLOBODA TUZLA 0 : 6
27.08.2022  13:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR 1 : 0
27.08.2022  14:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK BORAC 1 : 8
27.08.2022  17:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI 0 : 1
28.08.2022  20:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 1

8. KOLO

06.09.2022  19:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK SLOGA DOBOJ 2 : 1
31.08.2022  17:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 6 : 2
31.08.2022  17:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC 4 : 1
31.08.2022  17:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK SARAJEVO 0 : 6
31.08.2022  15:00 SC Halilovići, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK POSUŠJE 3 : 1
31.08.2022  16:45 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK IGMAN 4 : 0

9. KOLO

04.09.2022  17:15 LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK SLOBODA TUZLA 0 : 1
03.09.2022  16:30 SEID PADALOVIĆ, BUTUROVIĆ POLJE FK IGMAN FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
03.09.2022  16:30 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK LEOTAR 5 : 1
03.09.2022  13:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 0 : 4
03.09.2022  17:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 3
03.09.2022  17:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK VELEŽ 0 : 3

10. KOLO

11.09.2022  16:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK SLOGA DOBOJ 2 : 1
ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK BORAC
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO
10.09.2022  11:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI HŠK POSUŠJE 1 : 0
11.09.2022  16:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK IGMAN 1 : 3
10.09.2022  15:00 Stadion Otoka, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA 1 : 0

11. KOLO

18.09.2022  15:00 LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK ŽELJEZNIČAR 1 : 3
17.09.2022  15:45 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK LEOTAR 5 : 0
18.09.2022  12:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK IGMAN 4 : 0
18.09.2022  11:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 5
Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ
18.09.2022  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK TUZLA CITY 5 : 0

12. KOLO

GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SLOGA DOBOJ
Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY
Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK VELEŽ
SEID PADALOVIĆ, BUTUROVIĆ POLJE FK IGMAN NK ŠIROKI BRIJEG
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK LEOTAR

13. KOLO

LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK LEOTAR
HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA
ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK IGMAN
"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY HŠK POSUŠJE
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SARAJEVO

14. KOLO

Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOGA DOBOJ
Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK BORAC
SEID PADALOVIĆ, BUTUROVIĆ POLJE FK IGMAN FK TUZLA CITY
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG
Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR HŠK ZRINJSKI

15. KOLO

LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ HŠK ZRINJSKI
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK LEOTAR
ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR
"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK IGMAN
Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK POSUŠJE

16. KOLO

Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK SLOGA DOBOJ
SEID PADALOVIĆ, BUTUROVIĆ POLJE FK IGMAN FK SARAJEVO
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY
Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK VELEŽ
HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG

17. KOLO

LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ NK ŠIROKI BRIJEG
ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI
"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK LEOTAR
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR
Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA
Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK IGMAN

18. KOLO

SEID PADALOVIĆ, BUTUROVIĆ POLJE FK IGMAN FK SLOGA DOBOJ
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK POSUŠJE
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK LEOTAR
HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ

19. KOLO

LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK VELEŽ
"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC HŠK ZRINJSKI
Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK LEOTAR
Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK ŽELJEZNIČAR
SEID PADALOVIĆ, BUTUROVIĆ POLJE FK IGMAN FK SLOBODA TUZLA

20. KOLO

POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SLOGA DOBOJ
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK IGMAN
Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR HŠK POSUŠJE
HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC
ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK TUZLA CITY

21. KOLO

LUKE, DOBOJ FK SLOGA DOBOJ FK TUZLA CITY
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK VELEŽ
Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG
Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE HŠK ZRINJSKI
SEID PADALOVIĆ, BUTUROVIĆ POLJE FK IGMAN FK LEOTAR
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR

22. KOLO

Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOGA DOBOJ
Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK SLOBODA TUZLA
SEID PADALOVIĆ, BUTUROVIĆ POLJE FK IGMAN HŠK ZRINJSKI
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG HŠK POSUŠJE
ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK SARAJEVO
"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK BORAC
Domaćin Rezultat
Gost
17.09.2022. 16:00
FK TUZLA CITY 0 : 1 FK BORAC
18.09.2022. 16:00
FK LEOTAR 0 : 0 FK SLOBODA TUZLA
18.09.2022. 17:00
HŠK ZRINJSKI 4 : 0 FK IGMAN
18.09.2022. 19:00
FK ŽELJEZNIČAR 1 : 0 FK SLOGA DOBOJ
18.09.2022. 19:05
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0 HŠK POSUŠJE
19.09.2022. 16:00
FK VELEŽ 1 : 1 FK SARAJEVO
  Klub U P N I Bod
1 NK ŠIROKI BRIJEG 10 5 4 1 19
2 FK ŽELJEZNIČAR 11 5 4 2 19
3 FK BORAC 11 5 2 4 17
4 FK TUZLA CITY 10 5 1 4 16
5 FK SARAJEVO 11 4 4 3 16
6 HŠK ZRINJSKI 8 5 0 3 15
7 FK SLOGA DOBOJ 11 4 2 5 14
8 FK VELEŽ 10 2 6 2 12
9 FK SLOBODA TUZLA 11 2 6 3 12
10 FK IGMAN 11 3 3 5 12
11 HŠK POSUŠJE 11 3 2 6 11
12 FK LEOTAR 11 2 2 7 8
Domaćin Rezultat Gost
01.10.2022. 14:00
FK BORAC --:-- FK SLOGA DOBOJ
01.10.2022. 15:00
FK LEOTAR --:-- FK ŽELJEZNIČAR
01.10.2022. 19:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK IGMAN
30.09.2022. 15:00
FK TUZLA CITY --:-- FK SARAJEVO
FK VELEŽ --:-- HŠK POSUŠJE
30.09.2022. 20:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK SLOBODA TUZLA

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba